Hoşlandığınız kişinin peşinden ne kadar koşarsınız?

hoşlandığınız kişinin peşinden ne kadar koşarsınız? birden fazla reddedilmek umudunuzu keser mi yoksa mücadeleye devam mı edersiniz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bence erkek kadının pesınden kosmalı bayanın kosması tuaf karsılanır yadırganır ama hoslandıgın ınsana hoslandıgını bellı edeblır ancak bı kız baska bısey yapamaz

0|0
    0|0
    • koşma kavramını kendinize göre biçimledirebilirsiniz tabi ki.

• mücadele etmem ya genelde gelenlerle ilgilenirim bi kişiden hoşlanırsam bir gün bakarım onun da ilgisi varsa devam yoksa ikinci gun o da yoktur :)

0|0
    0|0
  • bı kız olarak asla bı erkegın pesınden kosmayı dogru bulmuyorum ha o kadar mı asık olmusum bı kere sansımı dener olmazsa ıcım de yasarım en temızınden olur bıter ..tabıykı cok zor bırsey ama zorluklar ınsanı guclu kılar D: vs vs vs

0|0
    0|0
    • kız olarak neden koşmuyorsunuz. sevginin aşamayacağı engel yoktur:) tabularınızı yıkın artık :)

• kalıplasmıs olgular vardır onlar beynımızde saglam yeer etmıstır hıc bırseyde bu tabuyu yıkmaya yetemez..hem bız kadınların dogasından bunun oldugunu dusunuyorum..

• koşmam :)

0|0
    0|0
  • Ben 3 yıldır koşuyorum. Diğerinden 6 yıl koştum düşün artık :D

0|0
    0|0
    • helal olsun gerçek aşk bu işte:)

• bendensin. aynı bende mücadele ediyorum ama olmuyor hayırlısı. burcun boğa mı yoksa?

• Balık :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Elde edene kadar ancak eğer elde edemiyorsam kendisinden soğuyuncaya kadar... Tabi hayatında başkası olmamak şartıyla...

0|0
    0|0
  • karşımdakinden bişiler görmezsem pek koşmam. ama oda bişiler yapar yada belli ederse o zmaan koşarım tabi ki..

0|0
    0|0
  • yoruluncaya kadar sonra koşmayı bırakırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...