Kaç ayda kas çıkar?

Merhaba öncelikle aşırı bir kas istemiyorum sadece vücudum şekillensin ve hafif görünsün istiyorum. spor salonuna başlıycam.165 boyunda 60 kg bayanım. Sizce yediklerime de dikkat edersem kaç ayda hedefime ulaşırım?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Tecrübeli biri olarak söylüyorum.
    2-3 ay diyenler sallıyor. Öyle olsaydı emin ol her kız fit olurdu.
    İşin gerçek yüzü şu ki eğer çok kilo fazlalığın veya çok kilo eksiğin yoksa 7 ayda hafif kas görünümlü fit birisi olabilirisn. Ancak çok kilo fazlalığın veya çok kilo eksiğin varsa
    1 - 1.5 seneden aşağı yapamazsın. Ki bu rakamlar gerçekten hakkını vererek yaparsan geçerli.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin yapman gereken body building değil fitness. O yüzden kondisyon ağırlıklı çalış. Koşu bandı, ip atlama, ağırlıksız dumbell, leg curl, mekik squat vs vs bunları yapmalısın

1|0
    0|0
  • 3 ayda ulaşırsın.

1|0
    0|0
  • 2-3 ay yeterli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızların yapısı erkeklerden farklıdır o yüzden erkeklere göre çalışma. Kızlarda kasların üstünde yağlar vardır kas yapmak istediğin bölgede önce yağını eritmen lazım. Bunun süreside kas yapmak istediğin bölgelere gore degisir. 165 cm boy içinde 60 kilo biraz fazla 55 daha ideal bence önce step aeorobik tarzında biseyle basla hem vücudunu alıştırırsın. Daha sonra fitness yap daha sağlıklı olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...