Sorulan soruların gerçekciliğine ne kadar inanırsınız ?

dün cinsellik bölümüne bi bakayım dedim hadi orayı geçtim sorular hayal gücüyle sorulmuşda şey var çok yakışıklıyım etrfımda yüzlerce kız var tarzı sorular ve soran kişi gizli bunlara inanıyormusunuz ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalançı onlar bebem anmayın inanmayın <3

0|1
    0|0
    • Şaşkın ve ispiritçi. Neden hemen Kolalı'ya şikayet ediyorsun beni ? :(

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece cinsellik değil diğer bölümlerde öyle.10 yaşında insanlarla kaynıyor site :/

0|0
    0|0
  • Cinsellik bölümüne bakayım demedim hiç o yüzden o konuda yorum yapacağım ama diğer bölümlerdede hayalgücü gelişmiş birçok gizlicikler var ..

0|1
    0|0
  • yakışıklılığına çok güvendiği içinmi gizliymiş :))

0|1
    0|0
  • Sitedikelerin çoğunun 18 yaşın altında olduğunu düşünüyorum utanmasalar tuvaletım geldi tuvalete gıdıyım mı dıye de soru sorcaklar.

0|1
    1|0
  • Normal soruları bile dalgaya alan kişilere gerçek soru sormak mantıksızlık olsa gerek. Bir yönden haklılar.

1|0
    0|0
  • Ben sadece en yeni sorulara bakıyorum. Dediğin kategorideki,saçma şebekleri şikayet ediyorum. İtiraf sitesine bürümüşler.

0|0
    0|0
  • insan kendini soru sorarken övmez ne bileyim bence komik

0|0
    0|0
  • herkese inanıyorum..biraz safımdır.

0|0
    0|0
  • Geyik yapıyoruz işte.Boşver.

0|0
    0|0
  • o da meraktan soruyodur boş yere niye sorsun

0|0
    0|0
  • abi git kendini balkondanmı atıyon nerden atıyon bi git allasen

0|0
    0|0
  • Oyle boyle guzel degilim. Etrafimda binlerce dansooooz var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak da eğlensinler.

0|1
    0|0
  • 2 seneye yaklaşacak üyeliğim neler gördük neler burada. inanmak ve inanmamak kişiyi bağlar fakat benim gördüğm yüzde 70 i dışarıda yapılamayan veya olunmak isteyip olunamayan karakterlerin yazıya dökülüp tamamiyle ego tatminliği üzerine kurulu profiller var.

0|0
    0|0
  • çok sahte hesap var, abaza avı soruları var

0|0
    0|0
  • Saf olduğum için bir çoğuna inanıyorum.

1|0
    0|0
  • cinsellik sorularına girmemeye calısıyom..büyük ihtimal yarı yarıya gercekçidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...