Cem uzan hala zenginmidir?

başlıktada dediğim gibi cem uzan hala zenginmidir sormamdaki sebep GALATASARAY'a başkan olma ihtimali var

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• İnanılmaz zengin. Ve devam eden mahkemeleri vardı, oradan tazminat alacağım diyordu, bir röportaj da. O mahkemeleri kazanırsa inanılmaz bir tazminat alacak, çok buyuk para. 7 milyar dolar alacaktır galiba.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Zengindir tabi len. d

0|1
    0|0
  • Evet zengindir. Cunku zaten bir tek ulkesinde para tutan zengin biraz zekais kittir. Her zenginin belli bir parasida yurtdisindadir.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cem. uzan devri kapanmıştır

0|0
    0|1
  • cem uzan herzaman zengin olmaya devam edcecek onun konusu çok derin babası derin bir adamdı nazi altınlarını arıyorlar cem uzana sorsunlar iyi bilir

0|1
    0|1
  • Türkiyeyi bile alacak kadar parası var hala adamın eğer Galatasaraya başkan olursa yıldızları arenaya yağdırır

0|0
    0|0
  • Benim alacağım futbolcu emekliliği gelmiş Drogba yası gecmiş Robben Van Persie olmaz : Cem uzan
    Size söz veriyorum 1 Kuruş harcatmadan cebimden karşılayarak dünya yıldızları getireceğim

0|1
    0|0
  • kendisi içinde bulunduğumuz yüzyılın dahileri arasında olup milyonerdir hala fakat ülkeye geri dönüceğini hiç sanmıyorum

0|1
    0|0
  • canım kendisi fransada eyfer kuleli rezidansında

0|0
    0|0
  • ıhtımalı bıle yok onun ama cok zengın tabı

0|0
    0|0
  • adam italyada sanırım. hayatına hayat katıyor.

0|0
    0|0
  • Meclise girmeyi deniycek diye duydum kuzum

0|0
    0|0
  • Bazen twiterda goruyorum geziyor yine :D

0|0
    0|0
  • Onun parası bitermi la?
    Türkiyeyi sömürdü gitti. Ülkeye adım atsa deşerler o adamı

0|0
    0|1
  • Turkiyeye gelemez o adam ne baskanligi *

0|0
    0|0
  • GSyin basina geçmesini isterim ama kendi cebinden nasil ödiyecekki? fifanin oyle bir kurali varki baskan kendi cebinden odiyemez diye biliyorum

0|0
    0|0
  • zengindir paraları türkiyede değildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...