Haksızken haklı konumuna gelebilmeyi nasıl başarıyorsunuz?

Kızlar size soruyorum? Benim afra tafra yapmam gerekirken, bir bakıyorum ki roller değişmiş, afra tafraya maruz kalan ben oluyorum ve sanki ben haksızmışım gibi bir durum ortaya çıkıyor... Bu durumdan nefret ediyorum yeminle... :)

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• aaaa biz kızlar onu cok ıyı basarırız ..

ipucu vermek gerekırse sen bi ton laf edersın bız ondan kendımızı hklı cıkrcak kısmını alıp konuyu bı anda degıstırı verırız :D

0|1
    0|0
    • ba ba ba baaaaa, birde apdallıkabidesi diye nick takmış... şeytanın papucuymuş... yok öyle değildi neydi o laf.. şeytanın yaveri miydi.. başka bişiisiydi yaa!... hukuki bir terim gibiydiiii

• Bak bilemedm ben şimdi ne oldugunu bulunca yaz merk etm :) nıckım pek de şeytan oldugumu çağrıştırmıyor amaaa amaa neden öyle dedın k

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu sadece kızlarda olan bir yetenek,sana söylesek bile yapamazsın :)

0|1
    0|0
  • En buyuk silah gozyaslarimiz:-P

0|1
    0|0
    • :) artık yemiyolar onu şekerim... Hatta kullanıyorlar!.. yani gözyaşlarını sileyim derken... aaanadın mı?

• Herkez senmi

• bu bir sır açıklayamayız :)

0|1
    0|0
  • Genetik :D

0|1
    0|0
  • bunu ben bile anlamış değilim öhööm çok başarılıyım bu konuda :D:D

0|1
    0|0
  • bence bunu hep erkekler yapıyor :D

0|0
    0|1
  • bizde sizler için aynı şeyi düşünüyorduk.ama karşı taraf tarafından afra tafralara maruz kalınca hiçbişew olmamış gibi rahat davran nasıl sinirlenio izle gör :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Harbi yav.Biz haklıysan haksız durumuna düşüyoruz. :D

Çok masumlar lan haklı olsakta,genede özür dileyen ilk biz oluyoruz.

İlginç ya kızlarda olan özellik bu .d

0|1
    0|0
  • "Kadınlar.." diye bir tabir vardır yapacak birşey yok :) tartışırken çok üstüne gidiyorsan bir süre sonra sinirler gerilir ve ona ,stemeden de olsa kırıcı birşeyler söylemiş olabilirsin işte o anda roller değişir ^^

0|1
    0|0
  • bak dostum zeytinyağı sendromu bunu barcanın taktiğine benzet oyunu senin sahana yıkmak varken niye kendi sahasında kabul etsin çok iyi öğrendim onları onların silahlarıyla vurucaksın

0|1
    0|0
  • alacan sopayı :DSFDGSDGSADGsa

0|1
    0|0
  • hızlı konusarak dediklerımızın anlanmaması sonra sus cevap verme moduna girme :D

0|1
    0|0
  • sanki karşındaki kişi anlamıyor onu yalanla geliyorlar... başka bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • hatalarını kabul eden kız varmı ya?

0|1
    0|0
    • yok dimi usta? vardır diye boşuna ümitlenmek istemiyorum zaten :)

• hiç kasma abi. elde edene kadar haklıda olsa haksız ayakları olur. sonra hopppa her durumda onlar haklı.

• ula bi kızda "haklısın özür dilerim" dese intihar edecem yav.

• Kişinin kendisine bağlı bir olay.. bnde durum tam tersi olyor. Başta nasıl alışltırırsan öyle gider kardeş.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman haksız değilim, o konuma gelmeye gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...