Günaydın arkadaşlar. Nasılsınız?

herkez kahfesini içtimi kahvaltısını yatımı bakıyım,?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• yatağıma uzanmışım öyle takılıom valla ama acım yaa :/ du bakalım birilerini aradım gel dedim kahvaltı yapalım ama sen hazırlarsın ben eccık hastayım dur arıcam dedi birazdan gelirse ne mutlu, gelmezse alo taner börek bak şimdi kardeşş bağa 2 porsion kol böre 1 ice tea şeftalili osun adresi veriyorum... kuş uçmaz kervan geçmez sok. derviş dervişin ardına sırayla geçermiş apt. no: 9 biz evde yohuz :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Günaydın. Teşekkürler. Kahvaltı faslı bitti, pc başında çay keyfindeyim. Şu bozuk Türkçe'ne bir çözüm bulursan gün hepimiz için daha da güzel olacak. Çok göze batıyor bozukluk. :)

0|0
    0|0
  • Kahvaltı mı o da ne? Saat sekizden beri çalışıyoruz, sekizde işte olabilmek için altıda yollara düşüyoruz... Hangi ara kahvaltı yapim..Hafta içi 5 gün simit, poğaça..hafta sonları kahvaltının kralını yaparım...Ya galiba benim bugün psikolojim pert...

0|0
    0|0

• Açım

0|0
    0|0
  • Of ya, şimdi kahve falan içmedim kahvaltı da yapmadım ... Çok açım... Sana zahmet bir sucuklu yumurta yapsan şöyle ben de çayları koyayım...Olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • kahve mi .

yok ben içmedim çay içtim sadece

:( kendimi ezik gibi hissettim ya la

oysa sen gelmeden bu soruyu sormadan önce ne kadarda mutluydum

0|0
    0|0
    • neden yaa ,ben kahfe ictim cok oldu ,simdi de cay icicem...nie uzdum ki seni acaba :D

• vah vah vah ...ne yapsak ki ?

• emeğe saygı duy

evet hadi bakalım saygını göster

• iyi hatırlattın bi kahve yapayım kendime

0|0
    0|0
  • iyi olmaya çalııyoruz işte :D

0|0
    0|0
  • Sanada günaydın! kahvaltı yapma alışkanlıgım yok ama kahvesiz olmaz bide bu sogukta :)

0|0
    0|0
  • şu an çok iyiyim ,ama kahve degil çay içtim:)

0|0
    0|0
  • soğuktan donuyoruz gizem :( kahve iyi fikir de üşeniyorum.

0|0
    0|0
  • Mersinde yagmur durmak bilmiyor hastayiz beaaa .s

0|0
    0|0
  • saol muhterem

0|0
    0|0
  • şimdi biri çıkıp herkes diye düzeltir, günaydın bu arada bacım

0|0
    0|0
  • Seni Türkçe'ye tecavüz etmekten idama mahkum ediyorum.Tiz vurun kellesini :)

0|0
    0|0
  • valla şimdi sonunu yudumladım bende kahvemin iyi geldi beaa günaydınlar

0|0
    0|0
  • Günaydın. Sana ne ?

0|0
    0|0
  • iyiyiz sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7