Bir sevgililer günü daha...

Ve bir sevgililer günü daha yaklaşıyor ve aramızda yanlız olanlarda var ( ben :) ) aramızda kaç kişi bir sevgililer gününü daha yanlız geçirmek istemiyor ve bu konuda yanlız kalmamak adına bir birimizden destek alalım derim... görüşleriniz nelerdir...

Bubun yanı sıra 14 şubatın yılbaşına yakın olması ve birde doğum günününde çok yakın bir tarihde olması dahada kötü bir yanlızlık anı oluşturuyor kişide... :/

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• özel günleri herkes kutladıgı için dert ediyoruz aslında. insanlar evinde geçirse, hediyeler vs alınmasa, medya 10 gün önceden bas bas bağırmasa yalnız olanlar da umursamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yanlızlık iidirr iiyii :) trip yok dert yok kıskançlık krizine girmek yok ohh mis :)

0|1
    0|0
    • aynı düşüncedeyim

• 22 yaşındasın ve hayatına kimseyi almayacaksın, onu da geçtim o da hayatına kimseyi almayacak.. Bu hangi masaldı? :D

• :) 1 yıldır yok hakkımızda hayırlısı :)

• yalnızım salla gitsin:)

0|0
    0|0
  • şimdiden birine yakınlaş çıkın edin.

0|0
    0|0
  • yalnız olacağım..mutluyum..

0|0
    0|0
  • ben 20 yaşına geldim bir sevgiler gününde sevgilim olmadı şuan var ama aramız iyi sayılmaz ayrılıcaz heraldeee gene boşşşşD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben de yalnızım. birbirimize arkadas önermemiz gerek. kendi kız arkadaslarımızla tanıstıralım. belki anlasıp sevgili olursunuz

0|0
    0|0
  • sevgililer günü zerre umrumda olmadı bugüne kadar 15 şubat benim günüm ülen..

0|0
    0|0
  • Yalnızlık ALLAH mahsus

Büyük bir ihtimal bende yalnız olacağım.

bunu sorun etmiyorum herşeyin hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • askerden geleli 7 ay oldu birde üstüne yeni bir yere taşındım iş buldum derken bi manita yapamadık ayrıca benim foto senin fotoyu döver

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü nezaman yahu...

O zamana kim öyle , kim kala...az yavaş yahu...

0|0
    0|0
  • off ulan offf şu çekingenliği bi türlü atamadım A...q.. ya

0|0
    0|0
  • Bu sene şubat 13 çekecekmiş :))

0|0
    0|0
  • yalnızlığı sevmeye başladım

0|0
    0|0
    • bir yerden sonra sevdiğin yanlızlık sapkınlığa dönüyor ve zarar vermeye başlıyorsun kendine... emin olabilirsin...

• eminim ve farkındayım

Yükleniyor...