Ve yarın kıyamet kopuyor ne yapacaksınız 21 12 2012 de?

Kıyamet islamiyette göre de cuma günü kopacak yarında cuma kopma olasılığı da var ya tutarsa neler yapacaksınız yarın? herkes hakkını helal etsin

Güncellemeler:
KIYAMETİN SAATTİ BELLİ OLDU: Kehanete inananlara göre kıyamet yarın TSİ 13.11'de kopacak.

link
Bugün 21 aralık 2012 geri sayım başladı 13:11 i beliyoruz.
kıyamet yarın da kopabilir günlük sapma olabilir.

0|0
37|39

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar saçmalıktan ibarettir kıyamettin kopacağı günü sadece ALLAH bilebilir bizim gibi fani olan insanlar bilemez kıyamet evet cuma günü kopacak ama büyük alametlerin çoğu gerçekleşmedi hz mehti gelecek yıllarca hüküm sürecek ve hz isa gelecek ecüc mecüc topraktan çıkacak dabbe gelecek mescidi aksa yıkılacak kabe yıkılacak müslümanlar kıtlık yaşıyacak ve ALLAH ı zikir ederek doyacaklar ve bir cuma bütün müslümanların canı tereyağından kıl çeker gibi alınacak sonra sadece ALLAH a inanmayanlar kalacak sapıtacaklar çıplak gezecekler her türlü kötülüğü yapacaklar birbirlerine ve hz israfil sura üfleyecek ve evren sallanacak ve 40 yıl boyunca sarhoş gibi gezecekler ve ikinci sura üflediğinde kıyamet kopacak bizim bunlara şahitliğimiz yok :)) yazdıklarım allah ın bize bildirdikleridir taktir ALLAH ındır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• liste hazırladım öğrencilerimle yarın yerli malı günü düzenliycez. sadece biz de ğil benimle birlikte 7-8 sınıf daha yapıcak yarın şenlik var akşama kadar :)

0|1
    1|0
  • Eninde sonunda kopacak bu dünya ne bana kalacak ne de bir başkasına o yüzden burdan mesaj vermek istiyorum kimseyi kırmayın küsmeyin doğru yoldan sapmayın arkadaşlar...

2|1
    1|0
  • kyamet kopmazsa biz koparız :D

1|1
    1|0
  • olmeyi falan dusunuyorum)))))

0|1
    1|1
  • ehi ehi

çarşamba günü cumadan sonra kopcak vahiy geldi..

0|0
    0|0
  • nasrettin hoca fıkrası gibi oldu ya tutarsa:)

0|1
    1|0
    • hocanın mayası bozukmuş ama bizimkilerinde pek sağlam olduğu söylenemez gerçi M.Ö. dayanıyor...artık izleyecez görecez..

• sayılı saatler kaldı dediklerine göre sabah saat 10 daymış buna göre 1 gün bile kalmadı

• 1 saat 25 dk kaldı

• ayyy bide utanmadan saat tarih vermiş mayalar :D .21.12.2012 saat 9da yuh yaaa bu kadarda değilll allahdan iyimi biliyo onlar tövbe tövbeee sadece şöyle bir durum var mayalar tüm kehanetleri bilmiş artık bilemicem hem olsada ne yapabilirizki allaha sığınmaktan başka şirinceye kaçacak kdr inançsız olamaz bizim halkımız :D:D tüm dünyaya göktaşı çarpacakmışta şirince kalacakmış saçmaaaa :)

0|0
    1|0
  • karda erken geldi sanki :D kıyamet alameti gidiyoz laan hehehhe :D

0|1
    1|0
  • ölicizzzz

0|0
    1|1
  • buna inandim icin babam çok kiziyo bu yüzden inanmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Bı kere kıyamet gunu hıc bır yere belırtılmemıs ama alametlerınden bahsedılmıstır..ınancı ve zekası kuvvetlı olan bunu ayırt edebılır..keza dıyelım olsada uff tadından yenmez yanı D:

0|0
    0|0
  • Sevgilimiinn kollarınınn arasındaa olacağımm yarınn inşallahh allahınn izniylee :D

0|0
    2|0
  • Can sıktınız artık

0|0
    0|0
  • :D :D Çıldırmış olmalı bu insanlar...

Ağlanıcak halimize gülüyoruz işte..

0|1
    1|0
  • sabaha kadar ss...

0|0
    1|0
  • yarın para çekecektim ya la.

0|1
    2|0
  • gene çalışıo olcam sıkıntı yok:(

0|0
    0|0
  • ee noldu öldükmü :D:D:D

0|0
    0|0
  • koparsa bizde koparız o yee :D

0|0
    1|0
  • kopsada kurtulsak diyorum hep ama inanmıyorum asla. bu kadar saf olmayın

0|0
    0|0
  • Eeeee daha daha şirincede de kopacakmıymış..

0|0
    1|0
  • uyucam ben o saatler ya ertelensin :D

0|0
    0|0
  • Doğal afetler için Allah'a sığınırım.

0|1
    0|2
  • Koptuğu yerden incelicez kanks.

1|0
    2|0
  • Daha çok beklersiniz :D

0|0
    0|0
  • humm yarin.. cuma. oglene kadar yaticam sanirim.

0|0
    1|0
  • Güncelleme;

Saat belli olmuş.

-----> :]

0|0
    0|1
  • Hayırlısı be gülüm yakarız bi cigara hep beraber koparız işte

0|0
    1|0
  • sen ciddi ciddi inanmışsın :)

0|0
    1|0
    • ya tutarsa :D

• kıyametin ummadığımız bir zamanda geleceği açık açık belli :) böyle herkes tahmin ederken inanıyomusun ya ciddi ciddi :)

• kıyamet kopmasa da olumlu ve ya olumsuz bir şeylerin olacağına inanıyorum

şu savaş ve kötü çağ dönem sona erip yerine gerçek mutluluk ve huzur çağı başlayacak buna inanıyorum evet kıyamet olması için güneşin batıdan doğması gerekiyor bu daha yok

• vala benim çok işim var.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 38

• Eğer yarın kıyamet koparsa Şirince Köyü muhtarı dünya lideri mi olucak ? AKLIMDA DELİ SORULAR :))))))))

2|1
    0|0
  • ahmak herif birde yarın kopuyor diyorsun sanki kesin bilgin varmış gibi.ona bakarsan 1984 yılındada cumaya denk gelmiş neden o günle ilgili bir söylenti olmuyor yarın ki cumadan korkuyor herkes..ne zaman kopacağı belli değil bir saniye sonrasını bile bilemezken yıllar günler sonrasını hesap edenlere inanıyor bu millet..herkese hayırlı ölümler dilemekten başka çaremiz yok ALLAH(cc) hepimizin yâr ve yardımcısı olsun..AMIN

1|0
    0|1
  • Gelsin beraber kopalım

0|1
    0|0
  • ''İyi bilin ki, Kıyamet günü hakkında tartışanlar derin bir sapıklık içindedirler." (Şûrâ Sûresi, 18)

1|0
    0|1
  • farketmezz bize her yer trabzonnnnnn :D

0|0
    0|1
  • yaratıcı adam kalmamış vesselam herkeste bir 21 aralık merakı..

0|0
    0|1
  • bazı şeyleri itiraf edicem

0|1
    0|0
  • gelse de kopsak gelse de kopsak 300 500 300 500 cubba cubbaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • hz. isa inmedikçe kopmaz aga

0|1
    0|0
  • ben şirincedeyim bana bir şey olmaz :P

0|0
    0|0
  • aynı günümüz nasıl geçiyorsa oda öyle geçicek

0|0
    0|0
  • Deccal gelecek, Hz. İsa gökten inecek, yer yüzünde tek bir müslüman kalmayacak kıyamet koptuduğunda böyle düşünüpde günaha girmeyin...

1|0
    0|0
  • Biri ALLAH için şirincedekileri kameraya çeksin siteye yüklesin az gülelim dalga geçelim :D

0|0
    0|1
  • Aşağıdaki yorumlara bi' bak, yarın ölecek gibi bi' halleri var mı sence..?

0|0
    0|0
  • valla olma ihtimali % 0000000 olduğundan ben rahatım gerçi...zaten yarın vize var yaw

0|0
    0|0
  • kıyamet kopmayacak, iptal olmuş, ahiret soruları çalınmış .o.O

1|1
    0|0
  • Önce Cumaya gidicem, sonrasında da Spor salonuna gidip antrenmanımı yapıcam :)

Normal olağan bi gün gibi..

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Yarın Cuma saatinde camilerde büyük akın olacak galiba, önceden yer bulun derim :)

• masturbasyon

0|0
    1|1
  • nolucak hep beraber kopucaz işte... yandan yandan!.

0|0
    0|0
  • hacı islamiyet diyip arkasına maya kehanetine inanmak müslümanlık mı oluyo?

1|1
    0|0
  • Dansözlü yemeğe gittim geçte gelince hatun kıyameti kopardı.21-12-2012 Kehaneti benim için gerçekleşti yaw.

0|0
    0|0
  • Allahtan başka kimse bilemez bunu,inanmıyorum böyle şeylere. Yarın her zamanki gibi kalkıp okuluma gidip eve gelip Testlerime gömülcem. İnşallah olmaz ya kışın ölmek istemem ben.. :D

0|0
    0|0
  • Valla biz arkadaşlarla kopacağız. Kıyamet kopsa da kopmasa da :)

300 500 300 500

0|0
    0|0
  • tutmaz diye düşünüyorum normal yaşantıma devam edicem.

0|0
    0|0
  • rakı içeçem

0|0
    0|0
  • daha güneş tersten doğmadı ne kıyameti araştırsana bi alametlerini

0|0
    0|0
  • şu günlerdeki isteğim şu 21 aralık geçsin artık :)

0|0
    0|0
  • izinliyim yatar uyurum bütün gün

0|0
    0|0
  • putperest p...vnk korkutma lan milleti

0|0
    0|0
  • hahahaha git bi su iç kendine gel brütüs

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam