Erkekler. Kız sizden büyükse?

hoşlandığınız sevdiğiniz yada adık olduğunuz kız sizden 2/3 yaş(fazla değil) büyük olursa.siz erkekler ne düşünürdünüz napardınız? hiç başınıza geldimi ?farklıımı?onun büyük olması kendinizi daha olgun davranmanızı mı sağlar .büyük olduğu için daha çekici mi dersin. ondan daha olgun olmalıyım diyip çaba mı göaterirsin.çekici mi gelir daha tecrübeliymiş gibi mi gelir.ne düşünürsüüz

• Ondan daha olgunmuşum gibi davranırım
    25% (2)10% (1)17% (3)Oy Ver
  • Çekici gelir daha bilinçli ve bilgilidir
    25% (2)60% (6)44% (8)Oy Ver
  • Onunla bir kendimi olgun hissederim otomatikman
    12% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Başka:siz doldurun
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
  • Itici gelir
    38% (3)20% (2)27% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kiz 26 erkek 23 ne diosunuz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ben şu anda bu oalyı yasıyorum bıde benım konustugum kısıın cocugu var ;)

anlasma konusunda mukemmelız dıyebıırım kendım ıcın.. sonucta cocuksu kaprıslerı yok yada sacmalamıyo bu guzel.. ama tek sıkıntı su oluyor.. bır sure sonra kadın kendı yası yuzunden sıkıntı cıkarmaya baslıyor( alllaha sukur bızde oyle bır durum yok). kıskanclık baslıyor.. kısaca ksıkanclık yapmadan ve kendı guzellıgının farkında olarak guzel bır ılıskı olabılır..

Ben daha rahat hıssedıyorum kendımı.. daha samımı daha cana yakın.. ıcınden cıkamadıgım bır durum olursa ona sorabılecegım bırı gıbı.. kısacası bana olgun geldıgı ıcın bende onunla olgunlasıyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• :) Bi problem olmaz 30' yaş altında üstüyse Olabilir onun beklentilerine göre degişir O nasıl biri olmamı istiyosa öyle Olgunlugunda kategorileri var sonuçta :) ama ortada aşık olmak gibi bi durum varsa sorn yaratmaz hiç bişey

1|0
    0|0
  • 9 yaş büyük bir bayanla ilişkim oldu ama benden 10 yaş küçük gibi davranıyordu bazen :) akış yaşta değil başta bu kadar net

0|0
    0|0
  • olgun aklı başında olması çok iyi birşey benim çok hoşuma giderdi gereksiz tripler yok mantıklı düşünüyor yani 30-35 yaşlarında birisi olsa hiç fena olmaz :D

0|0
    0|0
  • 24 yaşındayım 35 yaşında bir sevgilim vardı mutluyduk pek sorun olmuyordu belkide ikimizin hayat şartları maddi durumumuz iyi olduğundan olabilir..ya benim evimde yada onunkinde yaşıyorduk...ama mesela erken uyumak isterdi,haftada 1 kez eğlenmeye dışarı gitmek isterdi bnde tam tersi geç yatmayı hergün eğlenmeyi severdim falan..tabi bana göre hayata bakış açısı davranışı daha olgundu..akrabalrı yüzünden bitmişti :( anlaşabildikten sonra sorun değil bence

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız benden küçük yaştaydı da ne oldu sanki? İnsan olsun önce, helal süt emmiş olsun, varsın benden 10 yaş büyük olsun, zerre kadar önemi olmaz benim için...

0|0
    0|0
  • 5 yıla kadar yolu var..Fark yazmaz, yeterki duygu ve düşünceler eşit seviyelerde seyir ediyor olsun...

0|0
    0|0
  • Erkek 25 yaş ve üste ise. Doğru kararlar verecek bir seviyeye gelmişse. Ve ikinizde seviyorsanız neden olmasın.

Ama Erkek 25 yaş ve altıysa ileriki zamanlarda sizden soğuyabilir.

1|0
    0|0
  • eyer olgun hayat tecrubesı arıyanlar ıcın kacınılmaz ola bılırdı ama kımısıne gore bı bakıyosun 26 yaşındakı kadın burda yarın ne gıysem dıye soruyor yanı bu işler aslında yaşa degilde akla bakıyo dıye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • d şıkkı : benim eşim bende 4 yaş büyük

0|0
    0|0
  • olgun kadınlar iyidir candır ya

sekste bir çok olayı aşmıştır

burda olmaz demez

şimdi olmaz demez

forever olgun kadınlar

0|0
    1|0
  • Moruk Derim :D

1|0
    0|0
  • Benim için problem değil öenemli olan anlaşabilmek ve uyum

0|0
    0|0
  • olgun bayanla beraber olmanın tadını çıkartırım evet geldi

0|0
    1|0
  • kendimden 14 yaş büyük biriyle birlikte oldum hemde defalarca kez kendi deyimiyle çok memnun olduğundan hep söylüyordu sen harikasın diye... ama sadece o ilk değil 4-5 yaş büyük biriylede oldum... ayrıca 10 yaş büyük biriyle oldum ama çok zevkli işi biliyorlar...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bazıları kendilerinden büyüklere ilgi duyuyor

0|0
    0|0
  • 2-3 yaş hiç önemli değil. Ama daha fazlasında kadın bir zaman sonra evhamlanabiliyor. Sizin için zaman aleyhe ilerlerken o bir erkek olarak her zaman sizden daha genç ve güzel birisi ile olma şansına sahip oluyor. 2-3 yaş sorun olmaz asla ama daha fazlasında kadınlar fazla kaptırmamalı bence. Aranızda sorun olmasa erkeğin ailesi sorun çıkartıyor en basitinden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...