1 buçuk aydır ayrıyız...

ama hergün konuşuyoruz falan o başka biriyle konuşmaya başladı... onun yanında bana mesajlar atıyoo bugün ama buluştuk biraz atıştık işte sonra gtti beni faceden silomis mesajıma çewap wermiyor. ne yapmaya çalışıyo anlamadım her kötü anında beni arıyo bana ihtiyaç duyuyo ama benmle de olmak istemiyooo

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni ağlayacak omuz olarak kullanmak niyetinde.Aklını kullan.

0|0
    0|0
    • nıktım bu durumdn senı sewıyorum ama olmayacak dıor

• guvenım geldı kendıme bı andaaa :)

• Böyle devam et:)

Kızlar Ne Diyor 3

• aslında aynısını bende yapıyorm bir erkege çnkü beni seviyor.ama ben onunla olmak istemiyorm. başkasıyla çıkyorum filan.ama yalnız kaldıgmda agladıgmda filan hemen o oluyr yanımda.sevgili olarak degilde arkadaş olarak iyi birisi.sende öylesin bence

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak ıyı bır ddınleyıcısındır guzel akıl verıyosundur rahatlıyoddur. kullanıyo işte.

0|0
    0|0
    • bole arkadaslıga ben..

• işte konuşma ona bu hakkı verme. sana haksızlık bu. kullanddırtma kendını.

• kullandırtmak ıstemıyorum ama ona karsı cok gucsuzum gercekten...

• Ayrılmıssınız ne beklıyordunki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• :) Dostum peki sen nedn buna izin veriyosn ? Bi ilişkisi varken Seni sadece Sol ayak olarak kullanıyo tökezlerse Sana koşar emin ol Ama ona bu şansı Verme kullandırtma kenedeni

0|0
    0|0
    • ıste na karsı cok zayıfım dostum universıtedeym oldugum sehrde bya ıyı ama bunalıyorum daralıyorum cıkmaza grdm artıkkk

• Hayatın Sonu degil ki :) pozitif ol En azından o bi tecrübe olur senin için ondan sonnraki ilişkilerinde yol gösterir. o mutluysa Sende mutlu olmak zorundasın

• ole tabı zorundayım hayatta sadece o yok baskalarıda var ve benm dunyam ondan ıbaret deıl

• Seni unutamamamış.. Senınlede olamayacagını bılıyo..

bu durum gecıcıdır.. aklıı kullanıp onu salıvermelısın.. en azından onun bırlıkte oldugu ınsana ıyılık yapmıs olursun ;)

0|0
    0|0
    • ama onu sewıyorum kendıme kötuluk mu edeyım yanı ?

• aynen dostum bende bu yuzden pesını bırakmıyorum belkı bole bı serefsıze bole dawranmak gerekırr.. yanlısmıyım ? bu kadar serefsız olmaz ınsan yaa ne demek ben senı sewıyorum herseyı yaparım yeterkı benmle ol demek. tabı bızım kızda benı unutmak ıstıyo bı ujmut yuz verıyor

• benım fıkrım birkere daha dusun derim.. gidiyorsa gitsind erim.. senin kız şu anda bunu yapıyorsa yarın birgun aynısını sanaa yapabılır.. hayır kız kararsız.. her bırseyı unutmak ıstedıgınde kendıne yenı bırınımı bulacak? cok yanlıs bence.. ama illede kazanıcam illede istiyorum ben yasıycam acısıyla tatlısı ıle dıyosan.. kızı kazanmaya bak ;) yanı cocugun yapamadıklarını sn yap ;) o unutturmaya calıstıkca sen unutturama ;)

Yükleniyor...