Nasa açıklama yaptı 23 - 25 Aralıkta dünya karanlık olacak dedi sizce olur mu ?

Bazı insanlar, hatta milyonlarcası, 21 Aralık günü Dünya’nın sonunun geleceğine inanıyor.

Ancak böyle bir şey yaşanması beklenmiyor. Hatta ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), bundan o kadar emin ki, 22 Aralık günü yayımlanmak üzere, ‘Neden Dün Dünya Yok Olmadı’ başlıklı bir yazı hazırladı.

Bu patlamaların yaydığı elektromanyetik parçalar, Dünya’nın atmosferine ulaşarak, telekomünikasyon ağını etkileyebiliyor. Bu kozmik parçalar aynı zamanda Kuzey Işıkları olarak bilinen doğa olayına neden oluyor.

21 Aralık’ta Dünya’yı kızartacak bir Güneş patlaması beklenmiyor. Kasım ayında Maya kehaneti hakkında yapılan bir panele katılan NASA’da görevli atmosfer bilimcisi Lika Guhathakurta, Dünya’yı ciddi ölçüde etkileyecek bir Güneş fırtınası beklemediklerini söyledi.

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne yani Ks'ye giremiycek miyiz?

3|1
    0|0
  • olcaksa olsun artık 2009 dada aynı terane vardı. kıyamet kopsa yapcak bışeyımız olcak gıbı araştırıyolar.:D

0|0
    0|0
  • Keşke batsa dünya veya ben ölsem

0|0
    0|0
  • şirince nasıl kurtulacakmış...şirinceye torpilmi yapmış allah..ya bunlara zaten çocuk inanmaz.

0|0
    0|0
  • Bakalım göreceğiz ama oladabilir.

0|0
    0|0
  • Olsun, ben severim.

0|0
    0|0
  • babam beni aramisti bana bunlari anlatiyordu arastirma yapiyorum ben senelerdir, heryer karanliga burunecek, teknoloji calismayacak ne telefon ne bilgisayar hic bisey calismayacak 3 gun surecek eve bide saat alin goz gozu gormeyecek eve elektirikle calismayan lamba alin yaratiklar dunyaya inecek kapiya biri vurursa acmayin onlar anne baba kardes kiligina girip sizi oyle aldatmaya calisacak diyordu vallah cok gulmustum :D

2|1
    0|0
    • :D babanda alemmiş haa

• vallah bak bana ciddi ciddi bunlari anlatiyordu, annemle babam ayri bayadir konusmuyorduk bana mesaj atti esra beni msn e ekle konusacaklarim var diye :D bende onemli bisi sandim

• Sırtımdan soğuk bir ürperti geçti.

Erkekler Ne Diyor 7

• Video da çıktı konuyla alakalı NASA nın: link

0|0
    0|0
  • Uzay Dairesi, 23-25 Aralık arası tüm Dünya'nın karanlıkta kalacağı, gezegenlerin belirli bir hizada sıralanacağı, kutupların değişeceği, devasa bir göktaşının Dünya'ya çarpacağı, Dünya'nın manyetik alanın tersine döneceği ve gezegenin uzayda 30 bin ışık yılı gidip Samanyolu Galaksisi'nin merkezindeki kara deliğe düşeceği gibi diğer kıyamet senaryoları ile ilgili de hiçbir bilimsel kanıt bulunmadığını kaydetti.

0|0
    0|0
  • Kendisi sıcacık suyuyla güzelce http://www.youtube.com/watch?v=oo-MKPyKkEI

0|1
    2|0
  • nasa da olmasa dünya batmıştı

0|0
    0|0
  • 3gün kararcak diyolar inş kararır :DDD

0|0
    0|0
  • KArda yagıyor karanlık olacak yani atmosfer harika...

0|0
    0|0
  • namaz kılcam namazda okunan duaları unuttum lan neydi çabuk olun

0|0
    1|1
Yükleniyor...