Gerçekten beni seviyor mudur, arar mı?

2 gündür aralıksız sürekli sevgilimle tartışıyoruz en son tartışmamızda sordum bana karşı ne hissediyorsun diye şuan psikolojim iyi değil hiç bir şey hissetmiyorum dedi bir daha seni aramayacağım dedim yüz defa öyle diyosun hep arıyorsun dedi gerçekten beni sevmiyomudur ararmı beni ne yapmalıyım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• arama sakın.benim de başımda benzeri vardı.son kez buluştum mücadele ettim.sevmiyo değilim ama böyle hissediyorum bilmiyorum dedi.şutladım.mesajlarına cevap vermedim.ayrıldık bitti.bi süre sonra kesildi mesajlar.aklı başına gelseydi evet derdim ama artık olmaz.kafam rahat.acı bi süre çekersin sonra biter.salakmışım bunla uğraşmışım dersin.bide utanmadan diyoki aylar sonra dönerim belki fikrim değişir.bunu bana tapıyorum diyen insan söyledi.evet çok büyük acı hayal kırıklığı ama haketmiyosa sıkılırsın ondan.vicdanın rahat olur.sevgiyi çok istiyolar gösterince de biz değersiz oluyoruz maalesef.

0|0
    0|0
    • arkadaşım müjde! benimki döndü.hemde köpekler gibi pişman ama neden dersen mücadele ettim çok baktım olmadı birden kesip atmıştım.24 gün sonra mesaj geldi.çekinmese daha önceden yazarmış.aldattın mı dedim yemin etti yok diyo.doğru söylemiş psikolojisi iyi değilmiş.hatta ben onu mesajla isterim diye beklemiş ama olmadı:)kendi geldi.işin sırrı üstelememekte.gizemli ol.

Kızlar Ne Diyor 5

• soğumuş sıkılmış. bırak onu kendı halıne zaten ayrılacak nefret etmesın gerı donme ıhtımalı olur ozleyınce belkı.

0|0
    0|0
  • kesinlikle senden bıkmış ve istemio artık emin olabilirsin aramamalısın senin ne olursa olsun elinde oldugunu bildigi için bu kadar rahat kaybetme korkusu yok anlıomusun dedigimi yap arama aynı sey benm basımada geldi

0|0
    0|0
  • Bir hafta izin ver, özel gününde olabilir:) devam ederse sevmiyordur.

0|0
    0|0
  • bence agırlıgını koy sen arama o arasın senıı

0|0
    0|0
  • Aynı durumdan gectim bidaha arsmayacam dedi aramadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle sunu dmeliyim.. alışkanlık ile aşkı birbririne karıstırmamalısın..

ve hissetiğim kadıyla tartısmalarınız kavgalarınız devamlı hararetlenıyor..

1-2 gün arama.. ve sonra hıc yapmadıgın bırsey yap son kez konuslaım bırbırımıze dusman olmayalım dıyıp konuya bır acıklık getır bence..

sessız sakın saygınızı kaybetmeden sor öncelıkle bu ılıskının bıtmemesı ıcın ne yapmalıyız dıye.. eğer onu gercekten kaybetmek ıstemıyorsan.. sonucta sana senı sevmıyorum dememıs psikolojim bozuk bu aralar demis.. şuanda senin desteğine ihtiyacı var.. ilgilenmelisin birde sen ustune tuz bıber olmamalısın.. yanı onun gozunde kucuk dusme bence..

sabırlı ve saygılı olmalısın kısacası su durmda alttan alacak kısı sen olmalısın..

0|0
    0|0
  • Terkedilen taraf olma. terket ...

0|0
    0|1
  • biz burada ne dersek diyelim sen gecmişteki gibi araayacaksın zaten

0|0
    0|0
    • hayır hep aramayacam dedin aradın demesi ağrıma gitti aramayacağım aslaa

• o zaman burada sormana gerke yok... onunda donme ıhtımalı yok... eger gercekten aramazsan zoruna gıdecek onun ıcın arayacak seni ve tekrar kendine baglayacak az bişey sonra hoppp tekme... egosunu tatmın edecek... bak aramada gor... boyle olmazsa gel yanıma:S

• Mola mola mola :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...