Kadınlar tüm erkeklere karşı mı böyleler?

ben tamadığım bir kız yada kadın kısaca dişinin yanında artık her ne yapıyorsam kadınlar tribe giriyorlar. şöyleki diyelim bir ortamdayım orda bir kadın var. o kadın bir kaç dakika sonra tribe giriyor. çirkin olsun güzel olsun yaşlı olsun genç olsun. gerek beden diliyle gerek sözleriyle adeta ondan hoşlanıyormuşum gibi bakışları konuşması ona göre şekilleniyor. benden hoşlandıysa ona göre eğer hoşlanmadıysa ona göre tutum sergiliyor. sana öyle geliyor demeyin daha sonra karşılaştığım kadınların haraketlerinde aynı tutarlılığı görüyorum. çokmu yakışıklı dikkat çekiciyim ? sanmam. ama bi al benim var. bu durum rahatsız ediyor. çünkü iş yerindeki kadınların çoğu bana her karşılaşmamızda ya gider yapıyor yada üç beş kere bakış atıyor. ama hiç biri umrumda değil. benim kalbimde bir kişi var. neden böyle. tüm erkeklere karşımı böyleler.

Güncellemeler:
yaş 45 üstü değil 25 bunuda açıklama gereği hissettirdinizya...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• sen bu konuda takıntılı olmuyasın

0|0
    0|0
    • olmuyasın değil olmayasın.

• konumuz kadınlardı yanlış hatırlamıyorsam. bende senin bir kadın olarak fikrini merak ettiğim için konuyu açma ve detaylandırma gereği hissettim. belki bu yüzden soruyu sana yönelttim. özür dilerim. hata yaptım sanırım.

• aa pardon sen soranmısın ben dıerı yazdı bunu dıye gırmıs aklıma

Kızlar Ne Diyor 7

• yaş 45 üstü değil diyon orda niye öyle yazıyo? baktın olmuyor 25 geri düşürdün :)) her neyse.. her insan yapa bilir..bunun erkeğide yapıyor.. bayanıda... ama abartılı olarakta erkekler yapıyor.. bayanlar kibarca hallediyolar :)

0|1
    0|0
  • Vahşi cazibe :)) ama açıkçası hiç inandırıcı bulmadım madem böyle bir şey söylüyorsun açık sorardın ben buyum arkadaş bakın bi derdin biz sana net cevapları sıralardık

1|1
    0|0
    • he canım bak vatandaşlık numaramda şu :))

• bu kız cok haklı + 1

• aynı durum bendede var :D ama ben endamlı biriyim baktıgımı etkileyebiliyorum.sendede öyle bişey var demekki.benimde kalbimde biri var.her girdigim ortamda dikkat cekiyorum.bunlarla alakalı bişey..

0|0
    0|0
  • 45 üstü yazıyor orda. kızlara ilgin var gibi bakıyorsan tribe girerler. :D

0|0
    0|0
  • Akıllarını almışsın cazibenle.

0|0
    0|0
  • hmm ilginç :D

0|0
    0|0
  • sen karşındakinde yanlış izlenim bırakıyorsun demekki hep böyleyse. 45 yaş üstüsün ama hala kendini övmüşsün

1|0
    0|0
    • evet yanlış izlenim bırakıyorum. hoşlanmıyorum lan her gördüğüm kadından. sırf bu yüzden nerde çirkin şişman kimseyi ayartamayacak kadın var "mı acaba" diye şansını denemeye çalışıyor. güzel kızlardan hoşlananlar ya istemiyorum yada istiyorum havasına giriyor. kadınla erkek normal ilişkiler yürütemezmi arkadaş ben bunu tecrube edemedim...

• herzamankinden farklı davran ozaman

Erkekler Ne Diyor 6

• cool bir insan olmandan kaynaklanıyor bence.kadınların dikkatini çekiyorsun.ve onlarda acayip acayip tavırlar yapıyor.işin zor.yolundan sapmazsan bence bi sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • He de geç ya :)

1|1
    0|0
    • öyle yapıyorum hacı

• yok ben kadınlara karşı sert davranamıyorum mesela yukardaki rapunzel arkadaşım kıcık bi cevap vermek istemiş ama ben yinede kibarca cevap vericem :)

• Sert olmak gerekir bazende :D

• biraz yakısıklıysan, yavsamaya baslarlar. erkekler de öyle, kız güzelse, bir bakmıssın yavsarlar. anı durum kadınlar için de geçerli.

0|0
    0|0
  • Tüm erkeklere öyleler , sen kalbindeki kişiyle ilgilen :)

0|1
    0|0
  • birisi var gönlümde gerisi hikaye gözümde de gec

0|0
    0|0
  • yaş 45 üstü mü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...