İnsanlar neden sevgililerinin yakın arkadaşlarını sevmez?

Mesela ben neredeyse hiçbir yakın arkadaşımın sevgilisiyle anlaşamıyorum. Sorun bende mi diye düşünüyorum ama yok ya ne kadar ılımlı yaklaşırsam yaklaşıyım olmuyo. Kız ya da erkek fark etmiyo. Bu durumun sebebi ne sizce?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Açıklayıcı olamk gerekir ise tek diyeceğim kıskançlıktır.. ;) İnsanların yaradılışları gereği doğası gereği güçlü bir egoya ve sahiplenme duygusu taşırlar..

yakın arkadaşının sevgilisi nezaman arkadasınla konussa senin adın geçiyordur.. kıskanır..

Nezaman birşeyler yapmak iste gezmek biyerlere gitmek vs.. Arkadasın senide çağırmak istiyordur..

Kısacası arkadasın seninle daha çok ilgileniyordur..

Başka bir örnek; arkadasın sevgilisi ile fikir ayrılığına düşmüştür sen arkadasıan hak verıyorsundur..sinir ollur..

bunun gibi bir çok örnek sıralanabilir.. kendini hiçbir şekilde zorlamamalısın.. ben iyi geçinmek zorundayım diye düşünmemelisinde.. kesinlikle aralarında kalma derim ben ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yakın arkadaşlarından kastın erkeklerse ve kız arkadaşları seni seni kıskanıyorsa seviyenizde bi sorun olabilir çünkü kıskançlık die birşey var.. Seviyenizde bi sorun yoksa sen çok güzel olabilirsin :)

1|0
    0|0
  • potansiyel risk olarak görüyordur

0|0
    0|0
  • o kişiye bağlı bu gözü tutmamışssa sevmezz

0|0
    0|0
  • Valla şunu söyleyeyim ben sevgilimin hiçbir kız arkadaşını sevemedim çünkü burunlarını hep bizim hayatımıza sokuyorlar. ama o bnim arkadaşalrımı seviyor çünkü arkadaşalrım bizim hakkımızda yorumda bulunmuoyr. sen de onlara müdahale ediyorsan açık tabirle burnunu sokuyorsan sevmemelri normaldir.

0|0
    0|0
  • yakın olduğu için kendin diyorsun.seven herkes sevgilisine en yakın olmak ister ve arkadaşarıyla biraz olsun mesafeli olmasını ister.şayet benim sevgilim olsa yakın bir erkek arkadaşı olsa kıskançlık krizine girerim açıkça söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Kendini yakın ark ın kumasıymış gibi hissetme duygusu varya ondan olabilir:)

0|0
    0|0
  • Kıskançlık olabilir

0|0
    0|0
  • töre böyle

0|0
    0|0
  • Devamlı onunla olduğu için kıskanır

0|0
    0|0
  • ateşş barut kıskançlık

0|0
    0|0
  • yoo gayette seviyorum

0|0
    0|0
  • şüphelendirecek bir tipse ve yakınlıkları varsa rahatsız olurum ki öyle de oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben pek alakadar olmam yakın ark.ın sevgilisiyle

0|0
    0|0
  • Offf ben sıkıldım bu durumdan.Tam tersi çok seviyorlar.Sonra ayrıldıklarında ikisiyle de görüşmek zorunda kalıyorum.Bu sefer de arada kalıyorum.

0|0
    0|0
  • ben cok ıyı anlaşırım ama sonu ıyı bıtmez o yuzden artık takılmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Sevrrim kısknmmda bnden Once dostu var cunku bende dost olurum ckmu zor;:)

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım da öyle arkadaşlarımı sevmiyor kimse ona bişey demiyor ama sevmiyor cins ya bende çözemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...