Sevgilinizle yaşadığınız en utandıran anılarınız neler?

Biraz gülelim bea :D

Sevgilinizle yaşadığınız en utandıran anılarınız neler :)

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğim kız avusturyada ama yazın köye gelir bende kayseriden köye giderim bayram günü tüm koyu dolaşıp bayramlarırız ışte arkadaş dediki zeynepgile gidemen dedi ideaya girdik 50 lira sina gittim ışte dedesi herkes bir birini tanır bizde s'a bayramın kutlu olsun dede dedim sağolsın falan filan zeynep geldi çay getirdi dedesinin yanına oturdu ışte dedim dede dedim Allahın emriyle torununuz zeynep i kendine istiyorum dedim cebindeki şekerleri çıkartıp masaya koydum çikolatamı aldım geldim dedim dede bastonu bir çıkardi meşe bu vurdum mu morartir dedi kaçırırım dedim ayağa kalktı ben tam kaçıyodüm bi baktım masadaki şekerleri atıyo gel gavur seni kaçıracakmis birde dio zeynep hala anlatır güleriz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• çok eski :P acemilik yıllarından :))))

parkta çiçekçi çocuktan çiçek aldım parasını vermeyi unutmuşum aklım nerdeyse :P :P

çocuk arkamdan sesleniyor:

"abiiii, çiçek gibi biri var yanında sen bi çiçeği daha bedavaya getirdin"

aslında veledi yolladım ama istediğim gibi yollayamadım (pataklayamadım)

gülmüştü bu sözleri duyunca )))

hazır neşemizi bulmuşken sahile gittik ^^^

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımda böyle bir utanma olayım oldu başka da yok. Bir görüşü savunan bazı insanlar hakkında laf etmiştim ve ucu ona da dokunmuş meğerse, daha sonra söylediğinde biraz utanmıştım. Daha sonra tatlıya bağlandığında ''ama öyle yahu kusura bakma'' demekten de geri durmadım. :)

0|0
    0|0
  • giymiş olduğum pantolonun yırtık olması(arkası) ve bunu sevgilimin arkadaşlarının farkedip sevgilime söylemesi.ve sevgiliminde çaktırmadan gülmesi.sonradan bi arkadaş söyledi ve yerin dibine nasıl girdim hatırlamıyorum :D ama sevgilim gülünce bişeyler döndüğünü hissetmiştim.ama nasıl düşünebilirdimki :D

0|0
    0|0
  • erkek cevabi :

eski sevgilimle beraber uyuduğumuz bir günde sabah işe benden erken gidiyordu, uyandık hazırlandı ve çıktı. ben hala yataktaydım. tabi gece boyu yanında gaz salınımı yapamadığım için ortamı felç eden bir salınım yarattım. birden tekrar geldi ve cüzdanını unutmuş, alacaktı..

aldı ve etrafı sarmalayan kokuya şahit oldu. bence bizim ayrılma sebebimiz bile bu olabilir :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle yolda yürüyordum koluma girdi gidiyoruz yolda hersey güzeş mutlu mesut yürürken garip bi ses geldi inceden diyeceğim ince değil abartı eksozu gibi zart diye bi ses evet o osurmuştu ben yerin dibine girdim o nereye girdi bilmiyorum çok kötü bi anı hiç unutamıyorum:))))

0|0
    0|0
  • İstanbuldan İzmir'e gidiyorduk,yolda bir tezgahtan keçi eti yedik,30 dk..kadar sonra,ikimizde aracı sağa çekip çayır çimen aramaya koşturmuştuk :D Utandıran değil ama rezillikti,burdan çıkarılacak sonuç;Bilmediğiniz şeyleri yemeyeceksiniz,özellikle dışarıda :D

0|0
    0|0
  • Bi keresinde okuldan bi kızla çıkıyoduk birden nolduğunu anlamadan 3 kişi üstüme çullandı bişeyde yapamadım acayip utanmıştım.ama sonra o bebelerin hepsini sıra dayağına çektik o ayrı :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle lüks bir mekana gittik o günde aksilik cüzdanımı yanıma almamışım mecburen kız arkadaşım ödemek zorunda kalmıstı ben utanmıştım o an :)

0|0
    0|0
  • sinemada hayal edemeyeceiniz seyler:D:D gercekten inanmazsınız o yüzden solemiyorum

0|0
    0|0
  • bi bara girdik ben hatuna hatun bana güvenmiş sonuç arkadaşları aradım borç para getirdik mekana :D

0|0
    0|0
  • bir gün yine yatak odamızdayız

ikimizde çıplak ve terliyiz

eaaa

bir dakika ya hey heyyy sen ne yapıyorsun sabahın köründe yea

akşam burada olacak mısın

gecenin erotik saatlerind ekonuşalım bunları tatlım

0|0
    0|0
  • İlk gün yağmurda çok kötü dşmştm

0|1
    0|0
  • onu çok çok çok sevip hakkında kötü bir şey düşünmeme rağmen ereksiyon oluşum beni utandırıyor.

0|0
    0|0
  • onunlayken hiç utanmadım..

0|0
    0|0
  • Biraz gülelim ? aşk kategorisi ? System error error

0|0
    0|0
    • :D sevgiliden yırtıyoruz iştee ,nerdee paylaşıma sunmam uygun olurdu :D

• elini daldırmıştı içeriye, ben de traş etmemiştim, neden traş olmuyosun diye kızmıştı bana :D

1|2
    0|0
  • Kafede oturuyoduk hapşırınca eline sümüğüm sıçradı :D

0|1
    0|0
  • gaz kaçırdı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzagı seçememiştm asagıya inen yürüyen merdvenlerden yukarı çıkmaya çalısmıstm biranda tuttu beni :) çok kötü olmustm

0|0
    0|0
  • Sevgilimle ıssız bir sokaktan geçiyoruz yol ayrımı var bu nerden gtsek diye düşünüyor bende slow bir müzük çalıyo bi evden geliyo sanıyorum.aşkım hadi dans edelim diye tutturdum ama nasıl ısrar ediyorum,garibimde hiç cevap vermiyoo .Kadın birinin o yol çıkmaz sokak oğlum demezmi kafamı bir kaldırdım ,balkondaklerin bakışlarını hala unutamıyorum :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...