Eski sevgilimin karısı benimle uğraşıyor. Siz olsaydınız ne yapardınız?

eski sevglimden ayrıldım 3 sene olcak yaklaşık 6 aydır evli ama karısı hala benimle uğraşmakta. hakkımda ileri geri konuşup arkadaşlarımı bana karşı dolduruyo. beimde bunu dovesim boğasım öldüresim gelio. siz olsaydınız napardınız?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sende onu kendi silahıyla vurup onun hakkında ileri geri konuş kocasını ona karşı doldur ;)

0|0
    0|0
    • :) kocası zaten bılıo benım boıse dememe gerek yok. kocası verıo ona sılahııı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Tahminimce, bahsi geçen bayan evde eşine sarıyor o ise "ben masumum" deyip tüm suçu sana atıyor haliyle kadında sana yükleniyor.

1|0
    0|0
  • bir erkek olarak asaletini korumanı tavsiye ederim. çiftin arasdını bozan kadın diye anlırısın aslını bilmeyenlerin nezrinde

0|0
    0|0
  • allaha havale ederdim

0|0
    0|0
  • hayırdır bu kadar zaman gecmiş... eski sevgilin uyuklarken senin ismini mi sayıklıyor yoksa...:D

0|0
    0|0
  • boğmayı tercih ederdım :=)

0|0
    0|0
  • bana yönlendir :)

0|0
    0|0
    • al senın olsun şermin remzi ay :) zonguldakta yasıoo

• Al bi takma uçur onu =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çirkeflik yapıyorsa.. bence hiç muhattap olma... bulaşma pisliğe elin kirlenmesin...:)

0|0
    0|0
  • demekki seni kendinden daha güzel buluyor onu gördüğünde havalı davran sinir olsun

0|0
    0|0
    • doqru soluosun :) ama yuzune gulerek konusuyorum o sınırlı bakarken. moralımı bozayımda afeder5sın gotumu kalksın

• aynen hiç umursamıyormuşsun gibi davranman en iyisi

• Sac bas dalardim.

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kır benim gibi:)

0|1
    0|0
    • yok ıncecık bıse zaten vursan komalık olur :) tekme geldı ama kırıldımı bılmıorum

• giderdim kadınla konuşurdum sesini kaydederdim daha sonra kocasına dinletirdim :D

0|0
    0|0
    • :) konustumm.. hatta dowdum kocasının yanında yetmedı ewe gıdınce kocasındanda dayak yedii :) hatta hala yazıo bana

• ohaa bence siz onu biyere kapatın manyamış o :D

• Umursamaz davran cıldırırlar

0|0
    0|0
  • ya bazıları manyak oluyor öyle işte en güzeli çok rahatsız oluyorsan savcılığa şikayet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...