Çirkin erkek ve kadın yoktur... Siz ne düşünüyorsunuz?

çirkin erkek yoktur boş cüzdan vardır,

çirkin kadın yoktur az votka vardır,

:D evet değerli vatandaşlar sinirlenmeden yorumlarınızı bekliyorum

ne kadar doğru yada ne kadar yanlıştır düzeltmeler ve çarpıtmalar sizde

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mesele çirkinlik ya da zenginlik değil. Zaten bu ülkede topu topu 500 bin zengin var, orta sınıf desen 20-30 milyon, gerisi yoksulluk ve açlık sınırı altı

Bir kızın bir erkeği beğenmesi için dünya yakışıklısı ve cüzdanı kabarık olması o kadar da önemli değil, erkeğin özgüveninin yüksek oluşu yetip artabiliyor. Özgüvenin yüksek olacak, kızla sürekli ilgilenip onu şımartacaksın, kaba ve itici bir üslubun olmayacak, o kızın sana yelkenleri indirmemesi için neden kalmaz. Kızların yetiştirilme tarzları kötü olduğu için erkek seçiminde sadece buna bakılıyor, kızlar şımartılmak istiyor. Arkasına saklanacakları bir cüsse arıyorlar açıkçası, köle olmayı kabullenmişler ama farkında değiller. Düşüncelerini doğru düzgün ifade edememeleri de bu ezilmişliğin sonucu, gerçekte de sanalda da kendilerini ifade edemiyorlar, popüler kalıpları kullanıp ilgi çekmeye çalışıyorlar. 15 yaşındaki de aynı 25-30 yaşındaki de. Ekonomik özgürlüğü olan kadın bile böyle, yaşla değil de memleketle ilgili bir sorun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne dersen de bana vodka deme.

0|0
    0|0
    • votkayla aranda bı mazı var heralde

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerizekalı insan yoktur zekasını kullanmaktan aciz insan vardır

bu nasıl?

Çirkin kadın yoktur az votka vardır ne demek? kendini güzel veya çirkin olarak veya kendilerini her ne sınıfta görürlerse görsünler tüm kadınlara hakarettir

Doğrunun temelindede şu vardır

Çirkin insan yoktur şerefsiz haysiyetsiz insan vardır(bu cümle senin için değil genel konustum)

0|1
    0|1
    • ne diyosun ezik insan bizd biliyoruz neyin ne oldugunu burda herkes eğlenmenın peşinde senın gıbı salaklar cıkmasa pıyasaya daha ıyı olucak burda ıkı kızın gozune gırıcem dıye supermenlık yaparsın yolda vatanına laf atsa bırılerı olumden korkar korkak gıbı saklanırsınız uzatma daha ve uza

• klavye erkeği seni :) haşin erkek hakaret tek taraflımı acaba :)

• tamam hemserım:D

• bu söze içilir doldur kadehleri :)

0|0
    0|0
  • Benim gibi çok içkiyle arası olmayanlar için çirkin kadın vardır :(

0|0
    0|0
  • cirkin gay ya da lezbiyen yoktur cunku etrafta baska yoktur.

0|0
    0|0
    • onları saymıyorum ama kendi aralarında çogalıyorlar

Yükleniyor...