Kafama takıldı bir bakın lütfen

sevgilimle çok tartışıp ayrılınca oda en yakın kız arkadası ile konuşmaya başlamıştı ama benim peşimide bırakmıyor hergün ayrılma diye yalvarıyordu eski yakın dostu ilede konuşmak istiyordu barışsak bile bende izin vermiyordum neyse ben ayrıldım konuşmakta ısrar edince inat için konusacak sanıyordum bu peşimi bırakmadı ayrılma falan dedi yalvardı barıştım msn şifresini istedim bir baktım mailde kıza sudem neden böyle yapıyorsun konuş lütfen falan yazmış o kıza ben tabi her lafı söyleyip tekrar ayrıldım peşimde çok koştu yanlış anladın sana inat seni sinir etmekti amacım dedi ben sineye cektim ama unutamıyorum ve ondan soğuyorum her aklıma geldiğinde bir erkek bir yakın kız arkadasına sudem gibi şeyler der mi sudecim dese neyse lütfen erkekler iyi düşünün söyleyin çok ihtiyacım var buna:(

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum yaş grubun olan kızlarla mazisi olan birisiyim, yaşım gereği. Şunu bilirim;

-teoride "kız ve erkek" yakın dost olabilir lakin, pratikted nolamaz, nayır.

sude-si ve sevgilin kabul etmeselerde ince flört içindeler. bu günlük hayatta moral veren, alkol gibi etkenler olmadan da böyle sürüp gidecek birşey. Birgün Sude de erkek arkadaş edindiğinde soğuyup gidecek bir mesele.

Şimdi sen erkek arkadaşına -Görüşmeyeceksin! dersen ters teper sana en baba tavsiyeyi veriyorum;

SUDEYE ERKEK ARKADAŞ AYARLA :)

Trust me, I*engineer.

0|0
    0|0
    • güzel fikir de kız benden çirkin bana göre tabi çirkin güzellikle alakasıda yok bu işlerin sadece kendimi kötü hissettirecek güzellikte bir kız değildi su an konuşmuyor sevgilim benimle barışınca sartım buydu kabul etti konuşmuyor eminim galiba ama bu içimden çıkmıyor neden diye bir kere sevgilime sormuştum bana en azından dır dır yapmıyordu diye acıkca söyledi yasıda benden byük sevgilimin 30 yaşında yani ne bileyim olgun akıllı biri aldatmaz diye düşünmüştüm :(

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilin puştmuş

0|0
    0|0
    • haklısın aslında of cok kötüyüm nasıl insanlar var ya

• alışırsın merak etme

• canıkız, tiple alakası yok. bir etkileşim olması için tipleri karşılaştırma sakın. bazen bir koku, bir huy, bir bakıs erkiler bizleri.

sen yasaklama yaparak bence çok büyük hata içindesin.

Yükleniyor...