Hiç sizi sevmediği için kışın karın ayazın altında sabaha kadar nöbet tuttunuz mu?

gerçekten ben böyle birşey yaptğıma inananamıdm inanmakta istemiyorum çünkü artık benle değil ve yaptığım delilik resmen

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bunu gurur meselesi yapma emin ol çok iyi hatırlanıcaksın günün birinde belki geri döncek ve bu seferde sen kabul etmiceksin yaptığın davraniş gerçekten çok centilmence kendinle gurur duy bence:)

0|0
    0|0
    • yav öyle bir durdumki sabah kadar yemin ederim sabah elim yüzüm simsiyah olmuştu

• keşke herkes senin gibi olsa emin ol seni hayatı boyunca unutamayacak seni sevmese bile

• zaten nası durduğuma hayret etti rüya gibiydi geçen sene bu zamanlardı kar tipi eksi bilmem kaç kabustu ya

Kızlar Ne Diyor 4

• ben saat 23:00 dan 03:15 e kadar kapılarının önünde oturmuştum ama beni sevmediğinden değil sarhoştum ahh bir de şu inadım..

0|0
    0|0
  • Tutmadım.

O seni sevmiyor ama sen seviyorsun Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Tutmadım. Tutmam.

0|0
    0|0
  • oldu bitti s.et.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlar böyle şeylerden hoşlanıyomu? Sanmıyorum ama hoşlansalar bile yapılcak iş değil. Mantığa aykırı.

0|0
    0|0
  • hayır tutmadım hiç...

0|0
    0|0
  • tutmadım ama, işe yarayacağını bilsem tutarım

0|0
    0|0
  • ben sırf o gelecek diye sadece uzaktan görecegım dıye sabaha kadar evlerının orlarda döndum durdum sabahın 5 ınde geldı gördüm...pismanmıyım degılım ama deygmezmıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...