Oje sürünce tırnak sararır mı? Tırnağım sararacak diye çok korkuyorum.

kızlar benim bir arkadaşımın tırnakları sararmıştı çok oje sürmekten onu gördüğümden beri oje süremiyorum sararır diye korkuyorum. ben oje sürünce 3 gün kalır o kesin silmeye üşenirim bozuldukça üstüne bir kat daha sürerim. hergün hergün silip yenisini süremem yani. sizce benimde tırnağım sararır mı ? haftada bir sürüyorum yani 3 gün sürerim diğer 4 gün sürmem

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ojenizin altına seffaf cila sürerseniz (ya da tırnaklarınız hava almasına yardımcı olacak cilalar var) sararma olmaz özellikle koyu renk oje sürüldüğünde sararır tırnaklar. Ojenizi çıkardıgınız da limonu ortadan ikiye kesip tırnaklarınızı ovarsanız bir kaç tekrarlamaya geçecektir. Arkadaşınıza da önerebilirsiniz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında ojelerinizi her gün silip yenilemelisiniz. kadın olmanız zor bir ritüeli bu.. ancak korkmayın tırnaklarınız kolay kolay sararmaz

0|0
    0|0
  • O ojeden degil sigaradan sararır Yada elinde mantar vardır o yüzden ojeyle alakası yok :) ojede tinerli maddeler asetonda alkol var sonuçta elindeki mikropları öldürüyodur sarartmak yerine beyazlatır bi nevi ;)

0|0
    0|0
  • Ojenelerini her gün çıkarıp yenisini sürmelisin. Benim bir arkadaşım var çıkarmak yerine her gün yiyor yenisini sürüyor :D

0|0
    0|0
  • :)))) sigara ictigi icin olmasin o evladim?

0|0
    0|0
    • hayır içmiyor ben tanıyorum kendisini.

• Pasaklı seni :D

0|0
    0|0
    • sürmesi hoşuma gidiyorda temizlemeye üşeniyorum pasaklıyım doğru :D

• doğallık en iyisi bacım ya ugraşma :D

• arkadaşın tırnak mantarı olmuş sanırım

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sirke işe yarıyor diyorlar, denenebilir:

link

0|0
    0|0
  • bende de sarardı. bıraktım oje kullanmayı eski rengine döndü.

0|0
    0|0
  • Hava almazsa sararır.Yani muhtemelen senin uyuşukluğun sebebiyle sararıcaktır.

0|1
    0|0
  • 3-4 günde bir şey olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...