Türkiyede ndden kaslı kızlar yok hiç? Ben onları cok seviyorum ama daha 1 tane göremedim bile?

Bizim kızların ilgi alanları : gıybet, moda ( onuda beceremiolar) , zengin erkek bulmak, hit olmaya calşmak ( sırf bu yüzden giyinirken en cok hötünü belli eden toplummuşuz ülke olarak.
Hiç kaslı fit kızlarımız yok. Neden böyle? Bn kaslı bir kızla evlnmek istiorum. Spor camiasında buyudum. Vucut geliştrmeyle ugrasıorum yinede yok yani kaslı kız görmedim.

Güncellemeler:
Kası kadında herkes begenir demedim. Yok diorum yok bizim ülkede
Herseyi bırakın sporcu kız yok :/

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Kaslı erkek de yok. Türkiye tembel bir ülke

0|0
    0|0
    • Ben varım xd mesleğim body building :)

• Sen varsın da işte senin gibi başkaları da yok. Kızlar da kasın kendilerine yakışmadığını bahane edip köşelerine çekiliyorlar

• Biliom cok az var doğru söylüyorsun. Ya insan kendine bakmaktan zevk alır ya. Bırak vücudu ben agda yapıorum kaşlarımın yamuk yeri varsa alıyorum. Ne bilim kızlar yapmıo benim yaptıgımı. Valla zor bb nası evlncm bilmiom. Bazen egomu yapıorum acaba diorum egoda deilki güzel kız aradıgımda yok bakımlı olsun. Güzelliği allah verior doğuştam. Ama vücut ve bakım insan kndi yapıo :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• bavulu alacan ilk gemiyle kaçak yurtdışı

0|1
    0|0
  • Kas yerine bence bayan sıkı etli fit olmak için yapmalı vicut direnci yüksek olmalı benim için hareketli ve aktif olması önemli hemen yorulanı sevmiyorum çalıştığım binanın altı spor salonu hatunlar kaynıyo hepsi taş gibi maşallah :) kaslı olmaya gerek yok bence :)

0|1
    0|0
  • Kaslı dediğin steroidli kaslı mı naturel kaslı mı natureller var zaten yağ oranları bayanların yüksek olduğundan kaslı gözükmüyodur ama anabolik steroid alınca kollar kafam kadar tabi :D

0|1
    0|0
  • ben gördüm kanka görmez olaydım koltuk altı kıllıydı onunda

0|1
    1|0
    • Yerim bn onuuu :d nerde gördün güzelmiydi

• idare ederdi giyim tarzıda fena değildi ama koltuk altı jıletle aldığı belliydi alt tarafta eminim ormandı :)

• böööggg kaslı kadın mı olurmuş yaa kas erkeğe yakışır. kadın dediğin narin olur kaslı seviyorsan bence bilinç altında eşcinsel eğilim olabilir.

0|0
    0|0
  • Sen sevme diye

0|0
    0|1
Yükleniyor...