Quaresma Beşiktaş'a gelecek mi?

Bugün Quaresma Beşiktaş'ta haberini beklerken uyuyamadım sizce fiko tekrar alırmı Quaresma zaten gelmek istiyor da bilmiyorum ya bir moral verin gelir falan diyin

• Hayatta gelmez
    0% (0)33% (5)25% (5)Oy Ver
  • Kesin Beşiktaş'ta
    20% (1)27% (4)25% (5)Oy Ver
  • Haftaya netleşir
    80% (4)40% (6)50% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
dalkdjakdjlka

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Q7 gelecek gibi... ;)

1|0
    0|0
    • Hemde gittiği sene 3.5 milyon EURO alıyorken bu sene 1.5 milyon EURO ya tamam demiş ;)
      Eig için teşekkür ederim #Kartaliçem ;)

• Bana teklif gelse ben oynamak için üstüne para verirdim Beşiktaş'ta oynayacak adam nasıl reddetsin ama işte fikret orman'dan şüpheliyim gerçi aklı varsa alır

• Sen ben öyle düşünüyoruz güzelim adamlar para peşinde :S
      Hem sen oynasan kaç numara olursun :D
      (Fikret ORMAN taraftarın baskısına boyun eğecek o adam BJK ye gelecek ;) )

Erkekler Ne Diyor 11

• Haftaya netlesir :)

1|0
    0|0
  • "Bugün Quaresma Beşiktaş'ta haberini beklerken uyuyamadım"

ya biz ne yapalım? :(

http://cdn.makeagif.com/media/7-09-2015/1ZrUOU.gif

0|0
    0|0
    • Ya değil nani podolski isterseniz messi'yi alın ama yeterki Quaresma gelsin başka bir şey istemem ben siz transfer yapıyorsunuz en azından biz pektemek sakatlanmış haberinden başka bir şey almıyoruz transfer haberi beklemek hobim oldu resmen neyse Quaresma gelsin başka transfer istemem Quaresma'yı transfer etme duası ENTER

• Q7 Besiktas a gelecek!

Taraftar asiri istiyo, dusunsene solda gokhan sagda Q7 :) iki kanatta da adam eksiltmeyi cok iyi yapan futbolcu. :)

Kisacasi bQ7ler 😁😁😁

1|0
    0|0
    • Gökhan ile Quaresma'yı aynı cümlede kullanmak bile delirtiyor beni çok büyük hayallere daldım şu an Vodafone arenaya renkliler ayakları titreyerek çıkacak eğer gelirse öğrenciyim ama kombine alırım ya deliricem

• Insallah akillanmistir yine simarmaz, cok bireysele kaciyor cunku. Ataklar öluyodu bu yuzden.
      saglam bir sag bek lazim, hilberti ne diye gonderdiler anlamis degilim.

• Gelsin ya bjk oyle bir sovmen lazim adam hakkini veriyoo

1|0
    0|0
  • gelir inş seviyoruz biz onnu

1|0
    0|0
  • Gelirse renklilerin hepsi BQ7 :)

1|0
    0|0
  • Q7 nin a*k ya daha once geldi de ne oldu sanki

0|0
    1|1
  • Gelsede gelmesede 3. olursunuz 😄

0|0
    0|0
    • Canım benim iyi gün taraftarına benzer bir yönüm mü var biz takımımızı sevinmek için sevmedik isterse küme düşsün 2. lige düşsün ben yine Beşiktaş'lıyım çünkü skora göre takım tutmuyorum 10 attığımızda da Beşiktaş'lıydım 8 yediğimizde de öyle 4 yiyince takımımı değiştirmem statta 10 dakika öncesinden arkamı dönüp gitmem hani diyorsunuz ya siz bu lig için fazla şerefliydiniz dimi bununla kendinizi teselli edin diye siz şeref yoksunları bilmessiniz ama biz şerefli olduğumuz için Beşiktaş'lıyız Beşiktaş maç kazansın kupa kaldırsın şampiyon olsun diye tutulmaz şerefli adamada sen kalkıp hangi takımlısın diye soramassın çaktın?

• http://i.hizliresim.com/5dAp8A.png
      sampiyonluk sizin için hiçbirşey ifade etmiyor değilmi?
      Zaren kedilerde uzanamadiği ciğere mundar demezmi?

• Sen skora göre takım tuttuğun için anlamassın ayrıca club brugge maçında ben de vardım herkes Tolga zengine küfür ederken ben Tolga diye tezahurat ediyordum l*n biz iyi gün taraftarı olsak niye bu takımı tutalım sen 19 yılda biri hayal mayal diğeri çocukluk 2 şampiyonluk görmüş birine iyi gün taraftarı nasıl diyebiliyorsun Beşiktaş 1-0 yenik durumdayken rakibi haksız yere kırmızı gördü diye o kartın rengini sarıya çeviren bir takım biz şampiyonluk için değil şerefimiz için yaşıyoruz ayrıca Beşiktaş hakemden gol yemiş bir takım bana hakemlerle aldığınız maçlarla şikeci kaleci ferhatla aldığınız maçlarla gelemezsin çünkü bizim müzemiz de tek bir haram kupa yok o bana yetiyor

• Fiko Q7 ile güreşmemiş miydi niye alsın

0|0
    0|0
  • Asparagaz haber...

0|0
    0|0
  • inşallah gelir.. twitter hesabına bu fotoyu yollayalım hep birlikte

http://i.hizliresim.com/BMVR5M.jpg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...