Beynindeki yetersizliği dişiliğiyle kapatmaya çalışan ve sergileyen kadınların amacı ne?

Beynindeki yetersizliği dişiliğiyle kapatmaya çalışan ve sergileyen kadınların amacı ne ? nasıl bir sonların onları beklediklerinden habersizler mi ? yoksa ne yaşarsam kar mı diye düşünüyorlar ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• dişiliği sergilemek ahlakla ilgili beyinle değil, çok zeki ve çok dişiliğiyle dikkat çeken kadınlar var.

0|0
    0|0
  • beynindeki yetersizliği dişiliğiyle kapatana bi şekilde anlam verebiliyorum ama bilerek aptal gibi davranan kızların amacını daha çözemedim

0|0
    0|0
  • Aptal sarışın misali... Güzelliklerine güvenenler var bunu avantaj olarak kullanıyorlar dolayısıyla beyinlerini kullanmış oluyorlar aslında :))

0|0
    0|0
    • Bunu erkekler niye yapamıyor neden olmuyor ? , kadına verilen cinsiyet daha bi çekici olduğundan olabilir mi ?

• Erkeklerde yapabilir... Ama kızlar çabuk begenmıyor

• Yapabilirde erkeğin dekoltesinin gözükmesi için materyaller lazım oluşturmak lazım , kadınlarda var olan birşey doğuştan geliyor neyse konu sapmasın erkeklere konumuz değil

• Allah bir yerden alıyorsa diğer yerden veriyor.Dişilik de bunlardan bir tanesi.

0|0
    0|0
  • begendim sorunu

0|0
    0|0
  • beyni yetersiz erkekleri ayartmak

0|0
    0|0
    • O erkeklerden çekiyorlar ama sonunda

• Kimde ne varsa onu kullanır, olmayan şey nasıl kullanılsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bilmiyorum belki benden zekidir,kim bu bahsettiğin, seni terkeden biri mi? pas mı vermedi? En azından madem çözdün yaladın yuttun bu işleri, sorma-sorun olma cevap ver yanıt ol.

0|0
    0|0
    • Ne böyle biriyle beraber olurum nede uğraş veririm , bahsettiklerimi dinleyen kaale alan biri olsa keşke

• Listede üst sıralara çıkmak için ne varsa kullanırlar. Yalnız; kuku çabuk tükenen bir cephanedir, bunu sonra anlarlar. Yazık olur tabi.

1|1
    0|0
  • amaclari beyinlerindeki yetersizliği dişiliğiyle kapatmak. erkekler de beyinsizliklerini bol bol okuzluk, kiroluk macoluk seklinde kapatmaya calisir. ayni sey yani. bu iki tip birbirine cok yakisir boyboy bebekleri olur.

0|0
    0|0
  • Fahişelik, kadınların kendi içlerindeki bir rekabetten doğmuş. Sürünün baskın erkeğinin "gözde" dişisi olmak için gelişmiş fi tarihinde. Sonra işin içine kültür ve uygarlık girince, yetersiz kadının yeterli kadına karşı bir silahı olup çıkmış. Yetersiz kadının karşı cinsin ilgisini çekmek için tek yolu haline gelmiş (Meslek olarak yapanları eleştirmiyorum, onlarınki ayrı bir konu)

0|0
    0|0
  • Bakıyo beyinden iş çıkmıcak götü pazarlıyo napsın =))

0|0
    0|0
  • kaslarıyla kapatmaya çalışan hemcinslerinde var. sadece kızlar üzerinden gitme

3|0
    0|1
Yükleniyor...