Sizin de böyle bir şey başınıza gelse ne hissederdiniz? Pişmanlık duyar mıydınız?

Bir erkekle ilk başlarda çok iyi arkadaşsınız ve çok iyi vakit geçiriyorsunuz.Bir gün erkek sizi sevdiğini söylüyor ve arkadaşlığınızı bitiriyorsunuz ve tekrar barışıyorsunuz.Bu olay 3 4 kere tekrarlanıyor ve her seferinde siz (yani bayan) barışmak istiyor.Çocuk en sonunda arkadaş olarak kalalım diyor.Bu arada face'de ilişki yapıyorsunuz (yalandan) Çocuk bunu ve birkaç tane daha yalanınızı öğreniyor ve size bir daha asla benimle muhattab olma bu kadar alttan aldığım yeter sen yoluna ben yoluma diyor.

Böyle bir durumda pişmanlık duyarmıydınız ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne duyacaksın kardeşim kız duydularını alenen kullanıyor, defolsun gitsin sürtük.

0|0
    0|0
  • sevmese bu kadar çabalamaz herhalde. Pişman olurum tabii. Ama o sevgisine o kadar kaptırmışki sen onu sev yeterki rezil olmayada sana yalvarmayada razı olur gibi geldi..

0|0
    0|0
    • Seviyorsa neden böyle mesafe koyuyor ki ? Benim aklımı karıştıran nokta da orası işte :(

• Canımı sıkan oda benim geçmişte olduğum gibi pişman olurda ararmı beni ben bunu öğrenmek istiyorum

• Yani o bir yalan söylemiş, yakalanmış. Senin tarafından istenmediğini görmüş. Ve doğal olarak uzaklaşmış. Yüzü olmaz ki aramaya. Sen adım at

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...