Renktaşlar, yeni sezon "General" forma tasarımları sizce nasıl olmuş?

Sözlükte gördüğüm tasarımlardır resmi değil. Özellikle parçalı formayı beğendim. Sizce bu sezon yakışır mı bu formalar?
Renktaşlar, yeni sezon

#HerkesRütbesiniBilecek

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Tahminim böyle değil yani olmaz diye düşünüyorum. Eğer olacaksa da turunculu ve onun üstünde ki siyahlıyı at gitsin... bana parçalıyı verin bak parçalının altında ki bordolu da güzelmiş.

0|1
    0|0
    • Dediğim gibi sadece taraftarlar tarafından hazırlanan tasarımlar resmi değil. Her sezon parçalı olmalı zaten. Bu yönetim neden parçalı forma yapmıyor çözemiyorum.

• Kardesim gervinho ve gönkhan inler transferleri konusuluyot bugun mali kongraden sonra transferler bu hafta aciklanacak. Birde farfan ve obi mikel transferi gazetelerde gecti sen ne dusunuyorsun?

Bunlar bence niasse gökhan inler ve gervinhoyu alacaklar transferi kapiyacaklar

• Gervinho hızlı bir forvet şu anki kadroda Podolskiyle uyumlu bir biçimde oynarlar. Lakin bizim yönetim indirim olmazsa Gervinho'yu almayacak gibi gözüküyor. Mario Gomez transferi 5 milyon olduğu için sonlandırılmıştı. Yanlış değilsem Gervinho için 8 milyon istiyorlar. Onun haricinde Gökhan, Melo'nun yerini doldurur. Melo gibi hırçın bir futbolu var. Öbür transferleri duymadım ama Mikel transferi gerçekleşirse gereksiz olur. Bakalım takımımız için hangisi hayırlısıysa o olsun kardeşim. Acil bir transfer hamlesi şart.

• Beterin beterininde beterinde 😒😒

0|0
    1|1
  • Formalar güzelmiş.

#HerkesRütbesiniBilecek

0|1
    0|0
  • Türk bayrağı ve Galatasaray amblemi varsa aslan kardeşim kötü olur mu sence?

0|1
    0|0
  • Aynen parçalı forma güzel onun altındakinin rengide çok hosuma gitti la :Dd

0|1
    0|0
    • Geçen sezonki formaları pek beğenmemiştim inşAllah bu sezon parçalı hasretimiz sona erecek 😃

• Aynen inşallah sona erer, bu parcali gayet hos duruyor

• Ücüncü iyiymis.

0|1
    0|0
  • Parçalı forma güzel Hagi'li dönemi hatırlattı renk yoğunluğu

0|1
    0|0
  • Ayıp olmazsa b*k gibi desem hele ki parçalı? hele ki parçalı en fazla görüntüye sahip bence 2 veya 3

@ParçalımaDokunma !

0|0
    0|0
    • Geçtiğimiz sezonki formalardan kat kat iyi. Parçalı olsunda gerisi önemli değil.

• Zevkler kardeşim bana görede 4 tam bir paçavra yalnız bu gösterdiklerin sanırım gelecek sezon formalrı değil doğrummu?

• Değil, örnek tasarımlar.

• turuncu dısında dıgerlerı fenaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...