Aranızda kendini seven erkekle evlenip mutlu olan kadın var mı?

aranızda kendini seven erkekle evlenip mutlu olan kadın var mı?...yani kadın erkeğe öyle fazla düşkün olmayacak...ama erkek kadına ölüp bitecek..bunlar evlenecekler? aranızda böyle kadın var mı? mutlu mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• o erkek modeli, eğer türk filmlerimizdeki gibi insanlar gibiyse sonuna kadar kadınını taşıyıp ona ölene kadar bakacağını, mutlu edeceği taraftarıyım.. :) kadın erkeğine, flört zamanı içinde iyi izlemeli, testlerden geçirmeli.. sadece sevmeklede iş bitmiyor bence :) kültür, aile, kişilik, iş v.b..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var benim çevremde bi arkadaş, karısının bi dediğini ikilemiyor. Deli gibi aşık, ben bile hayret ediyorum. :)

0|0
    0|0
    • beni de öyle sevenler var..

• ben sevmiyorum..tabi insan olarak seviyorum..ama aşkın getirdiği büyü yok bende

• Gönlünden geçmiyorsa, kalbin onun için atmıyorsa bak işte bu kötü, hemde çok... Peki, neden evlendin. :/

• öyles ölüp bitmekte güzel değil yavv :-) kadın ölüp bitsin erkek neden ölsün ya

0|0
    0|0
    • kadın uyum sağlar..zamanla sever..ama erkek sevmezse gözü dışarı gider:((

• yok ne alakası var kadın yeter ki erkeğinin isteklerine fazlasıyla krşılık versin

• senaryon baya enterasan ama hayat bir film değil.

0|0
    0|0
    • hayır beni çok sevnler var da...onlarla çıkmıyorum..umutta vermiyorum..ama evlilik için beni bekleyip kimse ile çıkmıyolar..okulumun bitmesini bekliyolar..

• beni bekliyolar...

• sana mutluluklar,:)

• beni seven erkekler var ama evlenmeyi hiç düşünmedik:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :)) Güzel olurdu he

0|0
    0|0
Yükleniyor...