Bir erkeğin sizi aldatığını nasıl anlarsınız?

selam arkadaşlar,

size bi sorum olacak. bir erkeğin sizi aldatığını nasıl anlarsınız? arkadaş arama sitesinde telefon numarisi alıp veriyorsa başka bayanlara ve tanışmak buluşmak istiyorsu, bu hangi aşamadır? evliyse o erkek siz naparsınız böyle bi durumda? tsk

1|0
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kapının önüne koy demicem. erkektir yaparda demicem. Bu oluyor zamanla saçmada olsa mantıksızca da olsa.Ona sorsan hala seni çok seviyordur.Senden vazgeçemez.Aradığı başka bişeyler işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• nası ya? arkadaş sitesinde telefon numarası alıp veriyor ve sen hala aldatılmadığını mı düşünüyorsun? aldatmak sadece yatınca mı olur? başkalarının ilgisine ihtiyaç duyuyor olması zaten aldatmadır

3|1
    0|0
  • durum kötü herşeye hazırlıklı ol

1|0
    0|0
  • Aldatma sex boyutundaysa büyütmeye gerek yok. Çünkü sevmek başka sevişmek başka, Şayet aldatma duygusal boyutta ise sorun ozaman vardır. Konuşarak ayrılırsın. Anlattığın gibi bir durum da erkek sevişmek için arkadaş arıyor anlamı çıkartıyorum. Bu tip sebeblerden ötürü evlilik ve birliktelik bitirilmez. Çünkü sex boyutunda kadının aldatması ile erkeğin aldatması aynı kefede değerlendirilemez. Mesela çevremden bildiğim bir çift vardı. Adam eşini sever işine giderdi ara sırada arkadaşları ile eğlenmeye gider. gecelik aşklar yaşar evine dönerdi. Sonra karısı bunu öğrendi. Adamın hemen hemen tüm arkadaşları ile yattı. Adamda bunu öğrenince kıçına tekmeyi bastı kadın şimdi barlarda orda burada sürtüyor. Adı çıktı or..spya adama da herkes helal olsun diyor. O yüzden toplumumuzda kadın aldattığı zaman arkasından ors..p derler erkeğe ise helal olsun iyi götürdün hatunu derler. O yaptıysa bende yaparım mantığı olmaz. Bildiğin bir şey varsa konuşacaksın.

0|0
    1|0
  • Sor direk aldatıyor musun beni diye. Cevabı ne aldatması yaa kimlee aldatmane ki gibi bi soruyla karşılık verirse bil ki aldatıyordur. Cem yılmazında dediği gibi erkek yalan söyleyemez zaten yakalanmasa yalan olduğu öğrenilmez. ''Bu don ne ? Don mu o ne ki (Sanki don henüz icad edilmedi icadından haberi yokk ilk defa duyuyoo don mu ? Hangi doonn ) :D

1|0
    0|0
  • kimsenin günahını almak istemem, belki boşluktan sadece telefonla falan böyle tatmin ediyordur kendini...

ama bu istisna bi durum olur, eğer bu örnekteki kişi istisna değilse zaten fırsat bulunca aldatıyordur.

konu sevgililik olsa ayrıl derdim

ama evlilik varsa iyice emin olunmalı dicem de

emin olunmasa bile bu bile seni rahatsız ediorsa oturup çat çat söylemelisin seni rahatsız eden hareketlerini

0|0
    0|0
  • Bunları yapıp sonra da sana hediyeler alıp ilgi gösterip iyi davranıyorsa, başına gelen gelmiş, geçmiş olsun. Gerçi ben aldatma diye kabul etmiyorum. Paylaşma gibi bir şey işte. Takma kafanı. Bırak rahatlasın. Sende de varsa o tür bir arayış, bu bir tane sen de mutluluğu zirve yap, bak göreceksin aldatma değildir. Önce senin mutluluğun.

0|0
    0|0
  • hangi aşama diye sormana bile gerek yok, düşünmesi bile aldatmak için yeterli sebeptir ...eğer arkadaşlık sitesinde öyle şeyler yapıyorsa geçmiş olsun.. aldatıldın ...

0|0
    0|0
  • Evliler uğraşıyorsa kapı önüne koyacaksın görecek anyayı konyayı

"Gözleri Tamamen Dışarıda" aşaması

1|0
    0|1
  • Bu durumda o erkekten ümidini keseceksin...

0|0
    0|0
  • Aldatan Kadın İse Anlayamazsın.. :/

0|2
    0|0
  • mesajlarını karıştır

site şifrelerini iste falan

vereceği cevaplar hepimizi mutlu edecektir ki sende onu aldat falan..

numaramı isteme vermem :p

1|0
    0|0
  • cinselliğiniz bitmiş ablacım. renk getirmek lazım. kafasında fantazisi var belli ki eniştenin. özür dilerim böyle şeyleri yazdığım için sizin yerinizde olsam eşinizin fantazilerini laf arasında ağzından almaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • valla ben evli aldatan biriyim vede sunu soyleyeyıim seni aldatıyorsa suc sendeee hiç öyle böyle demeee arkadas

1|0
    1|0
    • sayin okii16, peki senin esin bunu sana yapsa hala ayni cevapi verecekmisin? Ozaman demek suc sende. Ne tuaf bi dusunce, suc sendedir diye. Kadin yaparsa suc erkekte olmuyor hic bizaman. Hersey karsilikli hayata. Kadin her konuda gorevini yapiyorsa, dikkatini cekerim her konuda hala suc ondami sizce! Erkekler hep arayis icinde tuaf varliklar. Elindekin kaybedince ancak anliyorlar kiymetini. Tabi ozaman gec degiLse hersey icin :)))

• Bilip bilmeden bedava konusuyorsun bence benim yerimde olsan sende aynisini yaparsinnn emin ol

• illa hal ve hareketlerınde bır degısme soguma falan olur mesela ıse normal gıdıyodu artık saclarına trasına kendıne daha dıkkat etmeye basladı demek kı kendını bırıne begendırme muhabetı

0|0
    0|0
  • adam uyanıksa anlayamassın da sana ilgisi azalmıs farklı garip halleri varsa bir bakmak lazım ney yapıyor ne ediyor

0|0
    0|0
  • soruyu genel olarak sorsaydın iyiydi örn. sevgilinizin sizi aldattığını nasıl anlardınız gibi :/

0|0
    0|0
  • bunun aşaması arayış içindedir...kafasına ve şartlarına uygun biri bulduğu anda aldatacak..jhoş gerçi fiilen aldatamasa bile bence niyetiyle aldatmış sayılmalıdır.

0|0
    0|0
  • kadınlar bunu belli etmezler

0|0
    0|0
  • Erkek evli, sen sevgilisisin ve seni de aldattığını düşünüyorsun doğru anlamışmıyım ?

0|0
    0|0
  • Alın bölgesinde kaşınma başlarsa aldatılıyorsun demektir :D

0|0
    0|0
  • sal gitsin. sende hayatını yaşa sana değer verecek birini bul

0|0
    0|0
  • Bşak bi telefondan birisine arat

0|0
    0|0
  • aldatan insan bir yerde açık verir tavırlarından giyiminden yaptıklarından anlarsın.

0|0
    0|0
  • sakın böyle bi konuyu büyütüp de boşanmaya falan kalkma olur mu

0|0
    0|0
    • kocası mısın?

• kocasımısın dioya kızım sen malmısın slakmısın ne demişsim kötü bişey mi yaszmışım bu kadar mı insanlıktan çıktın sen he söylermisin burda sana batan ne kıçına ne girdi onu söyle bana lütfen çok merak ettim ? senin gibilerrin kocası birden fazladır bü yüzden anlamazsınız ailenin ne demek olduğunu

• yakınlaşırken ve sevişirken soğuk davranıyorsa ve çok yaklaşmıyorsa anlarsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hal ve hareketlerınden anlayablırsın mesela sureklı cep telefonunu yanında tasıyorsa gızleme ıhtıacı duyuyorsa sana ılgısı azalmıssa yalan konusuyorsa hep arkadaslarınla bulusucam deyıp senle bulusmayı reddedıyorsa senı araması azalmıssa bu sıralar sen arayınca telefonu sureklı mesgulse senle eskısı kadar alakalı olamayıp sureklı cok calısıyorum dıye bahaneler uyduruyorsa yanında sıkıldıgını hıssedıyorsan bu erkek aldatıyordur

0|0
    0|0
  • Evliyse aynen şunu yaparım ; ( hatta evli olmasınada gerek yok, beni aldatırsa)

link

yani, çükünü keser köpeklere atarım auahhaahhuah

1|0
    0|0
  • Benim de daha başlangıç aşamasında bir ilişkim vardı bu sabaha kadar.başka şehirde olduğundan görüşme şansımız pek yok.sözde aşıktı ve evlenecekti benimle.3-4 gündür beni arayıp sormuyo.daha önceden sesimi duymadan uyuyamadığını söylerdi.bu sabahta facesine girdim baktımki beni arayıp sormadığı günlerde bir sürü kaşara abone olmuş.o kaşarların fotoğraflarının hepsini beğenmiş.bu ne demektir başkalarıyla ilişki kurmak için kur yapıyo.yani resmen aranıyo.ben de bugün mesajla bitirdim ağzıma geleni saydım.cevap bile vermedi şrfsiz..

0|0
    0|0
    • iyi yapmıssın hatta fazlasını ahkediyor bir genc kızın veya erkeğin masum duyguları ile kim oynuyorsa onun ana... avradını... si...

• teşekkür ederim elim ayağım boşaldı resmen baya karıştırdım az önce ortalığı.

• çok güzel hissederim ben. örnek vermek gerekirse; aldatıldığımı anladığımda sevgilime sordum söylemedi, sonra mecburen ajanlık yaptım. herşeyi ince ayrıntısına kadar öğrendim.

bahsettiğin durum başlı başına aldatmadır. ilerisi daha da fena görünüyor. eğer o erkek evliyse ben olsam kızgın maşayla döverdim :)

0|0
    0|0
  • yanı bu kadar saf olmayalım lutfen duygularımız gerceklerı bıle red edecek kadar on planda tutuyoruz evlı bırı bole yapıyorsA yazıklar olsun karısında hıc saygısı yokmus tek amacı seks baska bısı degıl

0|0
    0|0
  • bunun asamasimi olur :-))) telefon alip verip bulusmak istiyorsa tabi karsilikli seni aldatmis say :D

0|1
    0|0
  • telefon numarası boş yere alınıp verilmez ya buluşacaktır ya arayıp konuşacak ya mesajlaşacak yani görüşecek bi şekilde .buna gerek var mı ? .

bide hissediyosundur zaten seni kuşkulandıran bişeyler vardır .

0|0
    0|0
  • zor bir durum bence ben yaşamıştım biraz zaman sonra geçti baktıki benden iyisi ok vazgeçti sonrada ben baktım olmayacak ben vazgeçtim yani eğer o zaman vazgeçseydim şimdi daha mutlu olabilirdim yine de zararın neresinden dönersen kardır olayı

0|0
    0|0
  • resmen aldattığını yazmışsın deşifre edicek durum mu kalmış ?

0|0
    0|0
  • Kadınlarr hisseder.

0|0
    0|0
  • eğer o erkeği çok iyi tanıyorsan bakışlarındaki suçluluk hissini ve yakalanma korkusundan anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • kendi haline bırakırım yapılacak bi şey kalmamış ki o pislikte bogulsun brak

0|0
    0|0
  • Abla eger ekonomik oGurlugun carsa delilerle cık krssnsa uAk dur oneden aklı bsna gelir insallah..kotu durum allah yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • L ' ye tapıyorsun sanırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...