Kızlar, Spor eğitmeniyim sorusu olan var mı?

Evet az çok demeden çekinmeden sorun gönlünüzce overlok makinesi ayağınıza geldi.

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• neden sadece kızlar? anltsn brz :S. s

0|0
    0|0
    • çünkü gay değilim :) Bide erkekler azşeyle çok hava yapıyolar tahammül edemiyorum

• "ulan göbek erir mi ya, şerefsiz benden önce vardı. ultrasonda önce göbek görmüşler. 5. ayda bebek oluşmuş." diyecektim ama benim arkamdan neler dersin dsjkds

• kutuplar eriyorda göbekler erimez mi hiç

• Evde spor yaparken zorlanıyorum nasıl başlamalıyım ve hangi hareketler hem kolay hem yararlı

0|0
    0|0
  • squat fayda eder mi :D

0|0
    0|0
  • 180 boyunda 85 kiloyum. boyle bir kiz salona gitse ne dusunursun :D

0|0
    0|0
    • Öncelikle etkilenirim özgüveni ve iradesi için sonra saygı duyarım en azından fiziksel zorlukları değil pskolojik baskıları da göze alabilicek kadar cesur olduğu için sonrasında da burada kimse sana o gözle bakmaz merak etme demek isterim :) spor salonları öyle yerler değil insanlar birbirlerine bakıp dalga geçmiyolar

• İnana bana gerçekten çalışan adamlar zaten konsantredir kendini bir sonra ki set'e hazırlar. Sağ'a sola bakıp muhabbet eden zaten hımbılın tekirdir onlar önce kendine baksın

• Fiziki goruntum ozguvensizligi beraberinde hep getirdi aslinda ile baslayan cumlelerin sonu ama birazda kilo verirsen seklinde bitti. o yuzden bay bayan ayrimi olan bir yer bulursam cillop olacak.
      hemcinsleriniz gercekten cok rahatsiz edici olabiliyor bayım.. himbil evet ama benimle spor yapiyor... zaten 180 olmak yeterince goze batiyo bide ustune kilo igrenc bir durum.. o bakislari uzerinde hissetmek... spor iyidir severiz neyse tesekkur ederiz bayım

• Gögusleri küçültmek için ne tur egzersizler yapmak lazim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...