Müzikli reklamlar ön planda mı sizin için de?

TUBITAK'a proje göndericem sosyoloji dalında. Ama elimde cevaplara ihiyacım var. İşte soru: "Müzikli reklamlar ön planda diye düşünüyorum. Reklamda güzel bir şarkı varsa ilgimi çeker sonuçta. Örneğin Paraf Kart reklamında oynayan Murat Boz'un seslendirdiği şarkı. Sizce ne için Murat Boz şarkı söylüyor? Yani sonuçta kartın müzikle bir ilgisi yok. Sizde müzikli reklamların ön planda olduğunu düşünüyor musunuz? İlginizi çekiyor mu?" şimdiden teşekkür ederim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik reklamın vazgeçilmezidir. Müziksiz reklam yok yaparsan o değişik olduğu için ilgiceker

0|0
    0|0
    • Cevap için çok teşekkürler. Adam gibi cevap veren olmadı başka sitelerde. (15 yaşındakilere sorarsam böyle olurdu ama neyse :))

• Ahaha evet. Yani müzikli reklamlar daha ilgi çekici değil mi? :)

• Evet müzik ruhtur begendigine sevindim

Erkekler Ne Diyor 1

• reklamdakiler ne kadar bağırıyorsa ben o kadar sesi kısıyorum kanal değişimine kadar gider bu iş ürüne de özellikle kıl olurum :P

0|0
    0|0
    • O da var tabii :D

• zaten bütün reklamları bağırtıyorlardı

bi de reklamda değişken ses seviyesi çıktı

reklamın sonunda sesi iyice zonklatıyorlar

bakalım ne zaman anlayacaklar milletin reklam seyretmediğini )))

benim gibiler de az değil

• Haklısınız

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu reklamda hedef kitle kadınlar sanırım.

Murat Boz ise kadınlar tarafından çok sevilen bir şarkıcı.

Ayrıca Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine de sahip.

Dolayısı ile bu reklamda olması vedahi şarkı söylemesi kadınların ilgisini çeker.

0|0
    0|0
    • Sadece bu reklam için değil. Yani genel olarak. Müzik bay/bayan fark etmez. Bu Murat Boz değilde Ajda Pekkan olurdu mesela

• Çok çok teşekkürler

• Rica ederim :) yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Yükleniyor...