Eğer bir kız heyecanlı, çocuksu, doğal, utangaç, çekingen, iyi niyetliyse hakkında ne düşünürsünüz?

Siz erkeklere soruyorum lütfen samimi cevaplar verirseniz sevinirim

Eğer bir kız heyecanlı, çocuksu, doğal, utangaç çekingen , iyi niyetliyse hakkında ne düşünürsünüz? cok merK EDİORUMM

0|0
1|33

En İyi Erkek Görüşü

• çocuksu, utangaç ve iyi niyetli... güzel bi av, etraftaki avcılar için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• utangaç ve çekingen olmamalı. yabancılara karşı olmalı tabi ama benim arkadaşımsa bana karşı rahat olmalı

1|0
    0|0
  • heyecanlı, çocuksu, doğal, utangaç çekingen , iyi niyetli

0|0
    0|0
  • yeri gelince böyle içten şirinlik yapan kızlar çok hoş oluyor ancak çocuksu bi kız sadece ergenlerin dönemsel hevesleri olmakla kalır

0|0
    0|0
  • ezik olduğunu düşünürüm he tersiyse de kokoş olduğunu düşünürüm ben düşünmesem daha iyi olcak galiba kısmetim kapanıcak lan :D hahah

0|1
    0|0
  • utangaç ları açmasını sewerim benim için daha tatlı olurlar onların o çekingen utangaç tawırlarının altında hep öylesine mutlu çocuksu sewinçler hayaller gördümki hep bambaşka yerlere götürürler daha heyecan wericidirler .)

1|0
    0|0
  • Nasil bir kiz ama guzel mi?

:D:D::D

0|0
    0|0
  • heyecanlı, çocuksu, doğal, utangaç çekingen , iyi niyetli diye dusunurum.

0|0
    0|0
  • elbetteki daha iyi tanımak laom bişeyler söylemek için ancak böyle davranışlarda bulunan bir kız için iyi şeyler düşünebilirim. :)

0|0
    0|0
  • onu hayatta olan kotuluklere alıstırmam akıl vermem her seyde yanında olma gereksınım olacagı ıcın o kızın aılesıne gıder ver kızını kreşten cıkarmayın verın orda kalsın derım ne la bu kızdegıl kotuluklerden arınmıs kanatsız melek

0|0
    0|0
  • merak edecek bir şey yok herkesin düşüncesi kendine ben ne dersem belkide o zıttını söylicek zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • ben aşık olurum ki :)

0|0
    0|0
  • Çok severim bu tarz kızı

0|0
    0|0
  • Güzelliğide varsa sanırım aşık olurum..

0|0
    0|0
  • valla hepsini içinde barındırna bir kız bulursam evlenirim (: hatta sende varsa bunlar arkadaşlık yolla tanışalım niyetim ciddi (:

0|0
    0|0
  • Harika olur ne diyim başka:))

0|0
    0|0
  • çok düzgün şeyler düşünürüm.arayıp da bulamadığım tiplerdir. çünkü öyle kız kalmadı artık

0|0
    0|0
  • böyle biri yok mp gibi amortilerle yetiniyoruz

:D

0|0
    0|0
  • evlenirim.

0|0
    0|0
  • evlenilecek kız derim..

0|0
    0|0
  • hoşlanırım

0|0
    0|0
  • İşte bu ! derim.

0|0
    0|0
  • abartılı degilse harika bence

0|0
    0|0
  • cocuksu, iyi niyetli, nazli, uff aaa kiz, ugrastiracak

esmer olacak fazla kilo degil tamam

0|0
    0|0
  • Süper Birşeymiş Derim Ne Diyelimki :)

0|0
    0|0
  • ilgimi çeker ciddi bişeyler düşünmem için yeterlı bi başlangıç olur

0|0
    0|0
  • bir bir kız heyecanlı, çocuksu, doğal, utangaç çekingen , iyi niyetliyse = Türk filmi

0|0
    0|0
  • Kötü düşünmeyeceğim kesin

0|0
    0|0
  • yirim onu ben

0|0
    0|0
  • eş adayıdır

0|0
    0|0
  • tamamdır derim :)