Nıke indirimi ne zamanlarda oluyor ve her üründe oluyor mu?

lütfen bilenler cevap yazarsa sevinirim.teşekkürler

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ürün gruplarına göre indirim olur Nike'ta. Sweatshirt zamanı ayrı ayakkabı zamanı ayrıdır forma zamanı ayrıdır. Outlet mağazalarda 1 önceki sezonun ürünlerini çok uygun fiyata bulabilirsin. Genelde de yazın Haziran Temmuz'da gelmiş bir ürün Ocak'tan sonra indirime girebiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• nike ı bırakta ,gıdılar ne oldu?

0|0
    0|0
  • artık bütün markalar aynı hiçbimarkayı beğenemiyorum

çin mallarının içine doğanlara yazık :P

belki farkı hiçbirzaman anlayamayacaklar:D

haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • Nike kadar dandik bi ayakkabı daha yok.

1|0
    0|0
  • Bir outlet mağazasında her zaman bulabilirsin. Tabi geçen senenın ürünleri olur. Yada limango, trendyol tarzı siteleri takip et :)

0|0
    0|0
    • barçın denen bir site var.orasıda uygunda istediğim ya renk olmuyor ya beden:)

• Genelde sezon biterken oluyor diye biliyorum. Ama bazı nıke mağazaları sezon içerisinde de satılmayan ürünlerden indirim yapıyorlar. Sürekli takip etmek lazım anlayacağınız. Tabi bir de sizin ihtiyacınız nedir o indirime girmiş mi o da çok önemli.

0|0
    0|0
  • Valla izmirde olsan abla bildiğim yerler var ama dönemlerinden aberim yok bence abla sen adidas ürünlerini tercih et sana çok yakışacaktır beni kırma lütfen

0|0
    0|0
  • eğer fotodaki sen isen gel bütün nike lar sana kurban olsun :-) offf off 10 numara :(

0|0
    1|0
  • nike ın fabrika satış mağazası Ankara da vardı istanbulda da vardır orayı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Mike al olmaz mı, o daha ucuz.

0|1
    1|0
  • nike mi kaldı artık

0|0
    0|0
  • siteleri takip etmen gerekiyor her an çok düşebiliyorlar

0|0
    0|0
  • koltuğunda yakıyo kırmızı kırmızı

0|0
    0|0
  • bilmiyorum desem

0|0
    0|0
  • Yılbaşına 2-3 gün kala %45 indirim oluyor .

0|0
    0|0
  • Ne zaman olur bilmem ama her ürüne olmuyor..Az beğenilen ürünlerde yapıyorlar indirimi..

0|0
    0|0
  • bazı zamanlar bazı ürünlerde oluyo.

en iyi cevap!sekissss!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...