Squat işe yarar mı?

şimdilik 30 günlük programını indirdim ve yapıyorum gün gün arttırıyorum 3 gün oldu bacaklarım feci ağrıyor merdiven inmekte zorlanıyorum bu normal mi bir de işe yarar mı?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla alışırsın merak etme, bir süre sonra ağrıyı bırak etkisi bile olmaz sana. İşe yarayacaktır. Her gün yapma sen, 2-3 günde bir yap ki vücudun hazmetsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sıkılaştırır

1|0
    0|0
  • İlk hafta olur öyle , genel olarak ben 1.5 senedir spor yapıyorum 1 ay bıraktığım zaman yeniden başlayınca aynı şekilde bende çekiyorum farkeden bir şey olmuyor.1-2 haftadan itibaren kondisyonunda artınca hem ağırlığı da arttırırsın , hemde ağrılar o kadar olmaz rahat ol.

1|0
    0|0
  • Programın nasıl bilmiyorum ama başlangıçta gün aşırı çalışıp ileride biraz daha tempo vermelisin. Haftanın 7 günü çalışmak olmaz.

0|0
    0|0
  • Normal, hamladın çünkü. Ne için işe yarar mı diye sordun? :)

1|0
    0|0
  • bacaklarının ağrıması çok güzel işe yaradığı anlamına gelir

1|0
    0|0
  • Bende biliyorum o programı zıplamayı arttırır o program air alerts 3 mü ne

1|0
    0|0
  • herzaman

1|0
    0|0
  • Yarar...

0|0
    0|0
  • Tuvalete falan . çıkarken de zorlanırsın ama o kalçalar varya hasta olurum squat yapan kız kalçalarına her kız yapmalı bence

0|0
    0|0
    • nerden bildin ciddi zorlanıyorum ya oturup kalkmak bile işkence

• evet şu 3 gün mahvoldum zaten :D

• Valla cezbediyor ssquat yapan kızlar beni ne yalan söyleyeyim

• Ne için yapıyosun.

0|0
    0|0
  • Nasil programin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende tam onu düşünüyodum kalçayı eritmeden bacaklarım incelsin istiyorum. o ağrı normal değil. ya yanlış bir hareketin oldu ya da ısınıp soğuma hareketlerini yeterince yapmıyosun. az bir ağrı normal ama

1|0
    0|0
  • 30 gün değip sürekli yapacaksın en az 2 ay.

1|0
    0|0
  • Popişkon çok güzel olacak o kesin :3

1|0
    0|0
  • ben spor salonunda yapmaya basladım düzenli yaparsan popon yukarı kalkar ve sıkılasır. kesinlikle işe yarıyor ama bastq asırı agrı yapar agrıyor diye bırakma aksine üstüne yaptıkca dahada cok acılacak bacakların.

1|0
    0|0
  • Normal işe yarar

0|0
    0|0
  • Kilo veremezsin ama sıkılaşırsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...