Sevgilinize yaptığınız yaratıcı sürprizlerden birini paylaşır mısınız?

sevgilinize yaptığınız yaratıcı sürprizlerden birini paylaşır mısınız?mesela ben sürpriz yumurta alıp şeklini bozmadan açıp içindeki oyuncağın yerine çok güzel bi not bırakmıştım ve eski haline çevirip sevgilime vermiştim. notu görünce çok şaşırıp sevinmişti.:)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Muhteşem bir cafeye gittim ve orada oturan herkesle konuştum herkese birer tane gül verdim. Cafe sahibiyle konuştum büyük bir pasta yaptırdım. Daha sonra kız arkadaşımı aradım cafeye çağırdım. Yarım saat sonra geldi biraz muhabbet ettik ardından diğer masalarda oturan herkes teker teker gelip verdiğim gülü kız arkadaşıma "nice mutlu yıllara" diyerek bırakıp gittiler. Çok şaşırdı bi bana bakıyor bi gelenlere teşekkür ediyordu. Ardından müziğimiz başladı çalmaya ve pastamız geldi. Bütün masalarda oturanlar alkış yaptı alnından öptüm "Doğum günün kutlu olsun bebeğim" dedim. Pastanın üzerinde bulunan ve benim hediyem olan tektaş yüzüğü aldım parmağına taktım. İnanılmaz mutlu oldu ve mutluluktan ağladı. Tabi ki pastadan herkese ikram ettik :) Unutamıyorum o günü... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bi kere gömleğimi çantasına koymuştum süpriz bu ne dobişim ( bana hep öyle der ) dedi ütülermisin dedim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben lif örmüştüm ona isminin yazılı oldugu cok hoşuna gitmişti dogum gunundede bi kutunun içine küçük küçük hediyeler koymuştum hepdiyle ilgilide bi not yazmıstım tabii pastasını da kendi ellerimle yapmıstım gözleri dolmuştu ımmm başka başka ooo daha bir sürü sey var da hangisini yazsam bilmiyorum :D,

0|0
    0|0
  • bıldıgınız maç kombınesını alıp matbaaya gıdıp uzerıne sevgılımle ılgılı seyler yazdırmıstım ıkımızın resmı vardı ustunde cok begenmıstı

0|0
    0|0
Yükleniyor...