Atlet olmak istiyorum?

Başlıktanda anladığınız gibi ne yapabilirim yani bu konuda kendime güvenimde tam. hızlıda koşuyorum. Yaş sınırı filan var mı böyle şeylerde

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• küçük yaşta başlamak gerekiyor böyle işlere ya keşke bende tenise 7 8 yaşında başlasaydım şu an prof tenisçiydim.

0|0
    0|0
    • aslında küçük yaştan beri koşuyorum bıraktım sonra gerçi ama olsun.. napalım kader ya sporla ilgilenen bir ailemiz olmadı ki bizide bişeylere göndersin yazdırsın :D neyse bu konuda bir fikrin var mı ya?

• kaç yaşında başlamak gerekiyor ki

• en geç 10 11 yaşlarında başlıyorlar sonra bu işe yoğunlaşıyorlar hayatlarını bu işe veriyorlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Küçük yaşta başlaman gerekiyor çok geç kalmışsın. Ben atletizmle bir süre uğraştım birkaç nedenden dolayı bıraktım yaklaşık 4-5 sene olmuştur bırakalı. Kısaca geç kalmışsın üzgünüm.

0|0
    0|0
  • survivorlarda harcanacaksan olma daha iyi :D

0|0
    0|0
  • başla yarısşmalar oluyor unıvesrtelerde katıl ve kuluplere basvur

0|0
    0|0
  • 2 metre kumaş al annen diker

0|0
    0|0
  • atlet ne ya fanila ol bence veya sütyen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende atlet olmak istiyorum ama annem tutturdu iclik ol sicak tutarsin diye sevgilimde sutyen ol diyo kafam cok karisik pfff...

0|0
    0|0
    • lütfen ölür müsün arkadaşım

• Seninde genel kultur ve dil bilgin felaket derecede

• Bunuda daha espri yapamayan biri söylüyor. Herkes espri yapamaz arkadaşım sende git zekanı geliştir böyle şeylere daha çok ihtiyacın var. kodumun salağı.

Yükleniyor...