Film arşivi iyi olan arkadaşlar lütfen bi bakın bi!

Nezamandır bi filmi arıyorum ama bulamıyorum, verecegim tarifle bu filmi bulmama yardımcı olursanız çok sevinirim, film uzakdogu yapımıydı, filmin konusu, zengin bi mafya liderinin koruması ve kızyla ilgiliydi, yani mafya liderinin bi kızı var aslında bu koruma kızdan hoşlanıyo, ama sonra ögreniyoki bu kızın bi sevdigi var,kızın bi sevgilisi oldugunu babasıda ögreniyo ve bu korumaya kızının sevgilisini öldürmesini söylüyo, ama koruma kızı sevdigi için ona kıyamıyo ve o çocugu öldürmüyo, sonrasında hatırladıgım kadarıyla mafya liderine kızının sevgilisini öldürdügünü söylüyo ama mafya babası işin böyle olmadıgını ögreniyo ve bu korumasını infaz etmeye çalışıyo infaz şeklide diri diri gömüyo korumasını, çıkarsa hayatına devam etme şansı tanıyo koruma kurtuluyo ama intikamını alıp hepsini öldürüyodu, ne zamandır bu filmi arıyorum inanın filmin ismini bulan ve yardımcı olana en iyi cevabı vericem ve +1 puan, inşallah bulunur ümitliyim burdan ve bulunursada izleyin derim , sadece ismini bilmiyorum

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• ege of seni nerde görsem sevdiğim adam geliyor aklıma :( onunda adı egeydi :(

0|1
    0|0
    • kusura bakma daha gizli dolanırım burlarda :(

• teşekürler egemmm :(

• Ya ilk sen cevap verdin diye en iyi cevap yaptım, başkada derdime care olan olmadı :)

Kızlar Ne Diyor 1

• google amcaya sordun mu?

0|1
    0|0
    • nasıl sorcam ismini bilmiyorumki bilsem zaten burda yazmam, filmin konusu aklımda ama adını unuttum nımıssızın :S

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...