Kızların resmi facebookta beğeni almadığı zaman ne düşünüyorsunuz?

Profil resmi ekliyorum kendim beğenerek ekliyorum ama hiç beğeni almıyor. Kızların resmi facebookta beğeni almadığı zaman ne düşünüyorsunuz? ondan soğurmusunuz?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Soğurum evet. Hem de buz gibi soğurum.

Yahu bu Facebook amma önemli oldu sizin hayatınızda. İnsan hiç fotografı facebook'da beğenilmedi diye birisinden soğur mu? Yapmayın Allah aşkına, büyüyün biraz.

1|1
    0|0
  • Begeni almayan kız en iyi potansiyonel kişidir :D Çok fazla begeni alıyorsa onun çevresinde çok fazla erkek oldugundan , ugraşmam :D

1|0
    0|0
  • kimsenin ne dediğim umrumda değil ister beğensinler ister beğenmesinler kesinlikle soğumam

1|1
    0|0
  • yok yahu, umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Beğeni alınca koltukların mı kabarıyor?

1|2
    0|0
  • yapışık ikizler aşkına... ya neden bu kadar büyütüyosun... eskiden face mi vardı foto beğenicek... ya özgüvenlerinizi bari bu kadar sanallaştırmayın... bi manası yok arkadaşşım sadece hüsnü kuruntun

0|1
    0|0
  • resmin beğenilmediğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Niye soğuyalım canım.

2|0
    0|0
  • facebook sanal bir üründür. o yüzden kimsenin umrunda olmaz bile. abartmamak lazım

0|1
    0|0
  • İnternette resmin beğenilse ne beğenilmese ne .. Şu interneti bu kadar önemsemeyin Allah aşkına.

0|1
    0|0
  • evet soğuruz çünkü popüler değil. popüler gaffur o kızdan daha çekiçidiir..

0|0
    0|1
  • çok beğeni alan kızlara kimse kale almaz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Paylaşıma açıyor musun?Bazıları duvarında da yayınladığında doğal olarak arkadaşları görüyor bakıyorlar beğeniyorlar.Sen böyle yapmıyorsan çok beğeni almaman insanları senin resminden habersiz olmasındandır.

1|0
    0|0
  • Kıskanıyorlardır senin güzelliğini:)

Face çok saçma geliyor artık bana, doğumgünümden beri dondurdum, girmiyorum.

4|0
    0|0
  • Sen bitmişsin yaa at kendini camdan aşağı :) ergen tribinide geçti bunlar hayatınız facede resim beğenilmeye endeksli :)

4|0
    0|0
  • bir de gizli paylasılmıs, begenseler nolur ki takılcak seymi..

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarının paylaştığı her haltı beğen yorum yap şakşakla. Olmadı mı? Özelden mesaj at Allah rızası için beni beğenin de:)

2|0
    0|0
  • Hayır soğmazlar

0|0
    1|0
  • Yorumlara cok güldüm bu saçma soruyu sorduğun icin cok teşekkürler :))

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmem :)

0|0
    0|0
  • Geçen mini etekli fotografımı koydum. Yıllardır görmediğim adamlar mesaj yağmuruna tuttu. Panpişlerim diye foto koy. Beğeni almazsan beni bul. Bir yerde yanlış yapıyorsundur :).

1|2
    0|0
Yükleniyor...