Günde kaç dakika koşmak gerekir?

Ben düşük tempo koşuyorum ama kaç dakika koşucam bilmiyorum. Kimi 20 dakikadan sonra yağ yakımı başlıyo diyo. Kafam karıştı. ZAyıflamak için kaç dakika koşmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 20 Dakika normal tempo yürü. Sonra koşmaya başla hafif tempo koş 3-4 dk bir 50-100 metre depar at

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• Boks ile uğraşıyorum ben güven bana :)

• tamamdır o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yağ yakımı 3.5 km den sonra oluyor bundan once verdiklerin yağ değil vücut su atıyor yayınlanan makaleler bu yönde ben koymayı ve diyeti tavsiye etmiyorum erkekler gibi fitness çalışıp protein ağırlıklı beslenin forumları okuyun

0|0
    0|0
    • ben km olarak koşmuyorum nasıl anlicamki. dakika tutarak

• Merdivenden koşarak çık bacakların ipincecik sıkı olur daş gibi olur. yanıyıcak böyle ama off of

0|0
    0|0
  • 1 saat aşağı yukarı

0|0
    0|0
  • Doğru duymuşsun, nerde koşuyorsun koşu bantinda mi?

0|0
    0|0
    • hayır kumsal olur kaldırım olur farketmez. olduğum yerde saymak sıkıcı geldi. ip bile atlayamıyorum sıkılıyorum

• tamam teşekkürler

• En guzeli bir salona yazil

• illa koşucam diye bişey yok ama 45 dk yürümek çok iyi

0|1
    0|0
  • ben 40 dakıka kosuyodum

0|0
    0|0
  • kio vermenin %70 i mutfak geri kalani spor. ama 30 dk sonrasi yag yakimina girer evet...

0|0
    0|0
    • 30 dakika sonrası çok fazla ben 20 diye duydum.

• 30 dakikadan sonra başlıyodur yağ yakımı belki doğrudur bilemem ama ben çok iyi ve uzun koşabilen biri değilim. kendimi kandırıyorum bu yüzden 20 dakika yeter falan diye. koşarken bayılcak gibi oluyorum anlamadım ki

• hic koşmayan biri zaten ilk etapta 30-40 dk kosamaz. sen büyük ihtimalle yenisin ve temponu ayarlayamiyorsun. tempoda çok önemli. hızlı kosmak çabuk yag yakmak degildir. sadece çabuk yorulmaktir. duzenli olarak kosarsan iki uc hafta sonra 40-50 dk bile kosabilecek forma gelirsin (düşük tempoda)

• Millete bakma sen bu iste asil onemli olan beslenme sonra spor

0|0
    0|0
    • akşam yemeği yok :(

• sabah öğle ama akşam yemiyorum.

• akşam da yemek ye cahillerin laflarına bakma sen karbonhidratlar normal şartlarda kilo aldırmaz yemek ye ama ekmeksiz ye aksam yemeklerini akşam yemeginden sonrada meyve ye

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilona gore değişir bu bence 1 saat

0|0
    0|0
  • 1 saat

0|0
    0|0
  • yürümek daha çok yağ yakarmış :)

0|0
    0|0
    • bende aksine koşmayı iyi diye duydum

• yok yürüyünce başka şeylerden gidermiş tam bilmiyorum ama mesela karbonhidrat şeker diyorum ama yürümekle nefesle birlikte yağ yakılıyormuş ben 46 kiloyum uy buna

• 15 dk hizli koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...