Sevgiliniz size böyle bir şey teklif etse ne düşünürdünüz?

Sevgilimin kredi karti borcu var ayin sonunu zor getiriyor bunalima girdi hep mutsuz buda bana yansiyor cok üzülüyorum bende para yok üniversite ögrencisiyim ama ona yardim etmek istiyorum ve ona dedimki, ben parttime bir is bulup haftada 2-3 kere calisip kazandigimin tamamini ona vermek istesem kabul edermi diye sordum. Sacmalama kabul edemem bunu söylemen bile yeterli falan dedi, sonra ben baya üsteledim düsünür gibi oldu ama bisey söylemedi daha. Sizce dogru bisey mi söyledim yani ne düsünmüstür ben bunu teklif edince? Erkekler siz ne düsünürdünüz sevgiliniz size böyle bisey teklif etse?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• şakamısın sen yaaa,ilişkide kız erkeğe para verirse benim gözümde salaktır çünkü örneklerini gördüm borç alıp sonra ilişkisi biten erkekler,asla erkek adama borç verilmez şimdiden borç alıyosa senin işin zor

0|0
    0|0
    • kabul etmedi zaten.

• vazgectim zaten. bugün bi ayakkabi begendigimi yarin gidip almak istedigimi söyledim hic sesi cikmadi. 3 yildir ben bisey görmedim, oda benden görmesin, hakliydin sagol..

• teşekür ederim en iyi cevap seçimin için,seni üzdüysem kusura bakma ama bu gerçek,bundan sonra inan bana kendini daha iyi hissedeceksin

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkeklik gururu denen şeyin esiri şu an o aslında . Erkek sevdiği kıza bakmak ister içgüdüsel olarak ona muhtaç olmak değil .aslında yaptığın çok güzel bir davranış çok doğru ama gelde bunu o gurura anlat işte . Bi parça mutluluk bi parça hüzün olmuştur içinde

1|0
    0|0
  • bir daha aşık olurum ama kabul etmem kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Sen iyi niyetini göstermişsin. Kabul etmezdim ben...

0|0
    0|0
  • parasızlıkta geberecek olsamda kız arkadaşımdan kesinlikle almazdım, böyle bir teklifi kabul etmezdim. borç mu? oda nesi?

0|0
    0|0
  • Başta o hataya düşmeyecekti,Bankanını parasını kendi parasımı sanmış.gururlu bir erkek kabul etmez ki,zaten arkadaşında kabul etmemiş.İcralık olmadan çaresine bakması lazımm

0|0
    0|0
  • çoğu erkek eşinin kendisinden fazla maaş almasını ve eşinden para almasını gururuna yediremez

senin durumunda aynen böyle

0|0
    0|0
  • allaha sükür o durma düsmedim hiç ama biraz karakter meselesi yani kimi kabul eder kimi etmez

0|0
    0|0
  • var olan bir para olsa yardımını kabul ederdim ama sırf bu iş için çalışıp kazanıp bana vermeni kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • Borç olarak kabul ederdim, çok zordaysam. Düze çıkınca da severek ve eşek gibi öderdim.

0|0
    0|0
  • Kredi kartı ile ne yiyor anlamadım :))

Ona yapabilecegin en büyük iyilik , fazla yememen olacaktır.

0|0
    0|0
  • meteliksiz olduğumuz kadar gururluyuz kısmı var sıkıntılı

0|0
    0|0
  • kız para mara vermemeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sölemeseydn keşke işe başlayıp parayı alıp verseydn böle dersen tabi kabul etmez.

0|0
    0|0
  • Borç olarak verdıgını soyle kabul eder

0|1
    0|0
    • Aynen. Ben de öyle düşünüyorum. Yoksa yardım kavramı iğrenç bir kavram böylesi bir durum için.

• Kendsi calissin ve borc bulsun arklarndan.sana dusmez boyle seyler

0|0
    0|0
    • Hayat müşterek değil mi? Siz sevgiliniz/eşinizle büyük bir krize düştüğünüzü hayal ediniz. Elbette bir erkeğin ağrına gidecek bir şey bu. Hayatta iyisini isteyip, kötüsüne karşı korunmak da gerekiyor, ama dibi delik dünya işte.

• Ben once kendisi calissin dedim.erkek calisip odesin.odeyemezse arkadasindan borc alsin.kiz yeri geldignde canini bile vermeli orasioyle tabi amma velakin kizdan aldigi parayi smdi sorun yapmasa bile ilerde sorun haline getirir.oyuzden kiza dusmez boyle bisey.

Yükleniyor...