Yuzme + fitness yapicam?

Bu ikisini birlikte yapicam tamamen dogal fitness yapicam iyi besleniyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla iyi olmuyor diyorlar, ben yüzme yapıyorum ramazandan sonra bende ikisini deniyicem ama çoğu kişi verim alamazsın diyor, sadece yüzme yap diyorlar bende anlamadım.

0|0
    0|0
    • Evet bende bana bunu dedikleri icin sordum hazir boyle bir site var fikir alayim bari dedim. Sadece yuzme yap diyorlar cunku bodybuild yani agirlik altinda yapilan kas cabuk eriyor diyorlar cidden prof birinin yardimina ihtiyacim var gerekirse sadece yuzerim

• ben haftaka iki gün yüzüyorum, önceden fitnessa giden yapma diyorlar bende anlamadım belli bir süre bırakınca şeklin kayar dediler, ben şunu fark ettim kelebek yüzme çok iyi acayip yoruluyorsun resmen her tarafın ağrıyor, serbest stilde hiç birşey hissetmiyorum sadece karnım acıkıyor :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok saglam vucut yaparsin. ama guzel olur yani orantili sekilli bir fizige sahip olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fitness derken sağlıklı yaşam için mi yoksa bodybuilding, vücut geliştirme mi. Vücut geliştirmeyse kardiyo olarak yüzmen iyi olur

0|0
    0|0
    • Bodybuilding olarak ve evet yuzmeyide kardiyo icin yapicam ayni zamamda stilli olarak yapicam. Guzel bir vucut yapmayi dusunuyorum.

• Sağlıklı beslenirsen neden olmasın

• İyi guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...