Günlük tutanlara. Günlük yazarken neler yazarsınız?

Günlüklerinize genelde nasıl başlarsınız? Nelerden bahsedersiniz?En özel sırlarınızı anlatırsınız ve hiç okundu mu günlüğünüz başkaları tarafından?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• günlük tutmuslugum var. saat atıp kafamdan o anda geceni yazardım. defterimi yanımda tasırdım nereye gitsem. öss maratonum yazıyor o defterde :) insanın hayatından bir seneyi nasıl söküp aldıkları yazıyor. hala saklarım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben günlük değil de aklıma yazmak gelince yazıyorum, defter falan sakat şu devirde.Bigisayara yazıyorum şifreleyerek tabi. Daha ben bile okumadım yani o derece :D

0|0
    0|0
  • bırak günlük yazmayı, yazılmış günlüğü okumaya bile üşenirim...

0|0
    0|0
  • o an ne istersem kesinlikle bir kural koymadan yazardım uzunca bir süre artık yazmayı bıraktım.Günlüğümü habersiz bir şekilde okuduğu için ablamı uzunca bir süre affedemiyorum misal.bu kırmızı çizgidir benim için.Bu kadar saygıyı olsun hakeder her insan.

0|0
    0|0
  • Tarihten başlarım :D ha ha ha

0|0
    0|0
  • misket oyna daha iyi ne günlüğü ypmayın ya :)

0|0
    0|0
  • yazmam ki saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En gizli duygularımı bile yazardım.Okunduğunu farkettikten sonra çok dolmuşsam o gün kağıda yazıp sonrada onu yırtıp atarım yada yakarım.

0|0
    0|0
  • 9 yaşında ilk defa bir çifti öpüşürken görüyordum. çişim gelmişti onlar öpüşünce. bu detayı günlüğüme yazdım. sonra annemi arkadaşlarıyla günde günlüğümden okunan bu olayı tartışırken yakaladığımda hayatımın travmalarından birini yaşadım. bana güvenmişlerdi oysa çift, buse kalabilir kimseye söylemez demişlerdi... daha sonra da defalarca günlük tutma girişimlerim oldu ve elbette onlar da okundu...

0|0
    0|0
  • günlük değilde aklıma estiği zaman yazarım eğer çok sıkılmış bağırıp çığıramadıysam bi sayfa dolusu küfrü doldururum sonra okur gülerim

0|0
    0|0
  • 12 yaşımdan beri tutuyorum önceleri şunu şunu yaptım derken şimdilerde sadece duygularımı yazıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...