Spor yaparken terlemenin zayiflamaya etkisi var mi?

Fitnessa gidiyorum acayip ter atiyorum bunun bir faydasi olur mu bana

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbin hızlı atarak terliyosan yani aktivite yaparak faydası var. Ama kalın giyiyim daha çok terliyim felan zayıflıyım diyosan sadece vücuttaki su oranını düşürürsün bir halta yaramaz. sen spor yaparak terlediğin için zayıflıyorsun etksi var.

0|0
    0|0
    • Kalbim hizli atio bir arkadas var ayni sporu yapioruz o hic terlemiyo da merak ettim etkisi var mi diye tesekkur ederim

• O zayıftır veya idman ona fazla zorlayıcı gelmiyordur. O yüzden terlemiyordur.

• Aynen yani zayif degilde onun vucudu sıkı benim etlerim yumusak

Erkekler Ne Diyor 13

• tabi ki

0|0
    0|0
  • vardır yüksek ihtimal
    Dostum^^

0|0
    0|0
  • Tabii olmaz mı hiç yağlar eriyor

0|0
    0|0
  • Önce vücuttaki suyu atarsın sonra karbonhidratı yakarsın sonra da yağları yakarsın yani ter yağ yakmaz sadece vücuttaki suyu atarsın sen spordayken cardio antrenmaninda yag yakarsin ama bunun terle bir alakasi yok

0|0
    0|0
  • Tabii ki olur. Önce vücudundan toksinler atılır. Böbrekler çalışır. Yağlar , sıvı halinde çözülür ve ter şeklinde vücuttan atılır.

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olur vücut gelişimi sağlar ter vucutta yağ yakıyorsun beraberinde su atımı oluyordur.

0|0
    0|0
  • Terlemeyle kilo vermenin-kalori yakmanin hicbir baglantisi yok

0|0
    0|0
  • terlemeden de zayıflanır illa terledım yağ yakıyorum mantıgı yanlış

0|0
    0|0
  • tabiki var terleyerek ayrıca toksinleride atarsın

0|0
    0|0
  • napıyormuşuz toksinleri atıyormuşuz 1-2, 1-2, ...

0|0
    0|0
  • Ben 6 yıldır fıtnıss yapıyorum bu konulara biliyom spor yaparken terlersen yagları yakar

0|0
    0|0
    • 6 yildir fitnes vav :) zayiflatir dimi boyum 1.62 63 kiloydum da şu an kaçim bilmiyorum tartkmadm 1 ay oldu baslayali

• 16 yasımda basladım kardeşim

• Anladm şu an baya bildiğin taş oldun yani darısı başima

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...