Karar veremiyorum... Benim hakkımda ne düşünüyor olabilir?

benim 7 aydır konuştuğum biri var yeri geldi kavga ettik yeri geldi can ciğer olduk şöyle bi sorun varki ne zaman heh tam çıkıacz dedimde bana eski sevgilisinden bahsediyo bende en sonunda sınır oldum sen çok iyi arkadaşsın dedim snra bana ertesi gün trip attı bende mesaj atmadım haliyle 3gün snra mesaj attı bana napiosun diye ne zaman yakın olsak bişey oluyo ya o uzaklaşio ya ben karar veremiyorum ama bazen ona çokj ihtiyacım oluyo konuşmaya onunla onunda bana bunu dile getiriyo da napmalıyımki ya ,s

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkinin adını koysun söyle.

0|0
    0|0
    • 3gün önce arkadaşımsın dedıum şmdı ılışkımızın adınımı koyalım dıyım

• 3gün önce arkadaşımsın dedıum şmdı ılışkımızın adınımı koyalım dıyım bana ayşe koyalım adını derse kırarım telefonu ,d

• ee sendede var suc şimdi. cek adam gibi konbuş ne hissediyosan ne söylemek istiyosan direk söyle.

Erkekler Ne Diyor 7

• Onun yarası var unutamamış bence vazgeç çünkü unutamaz eski sevgilisini.. Sende güzin abla değilsin adamı dinlemezsin zaten.. yol yakınken bırak..

0|0
    0|0
    • dınlemek ıstemıyorum söylüyorum zaten oda konuyu deıştırıo ama soğuyorum yanı

• olmayan varmıkı

• Var temiz cocuklar :D

• Yaşı kaç bu kişiliksizin?

0|0
    0|0
    • 20

• :) teşekkürler

• Rica ederim. Bunu ciddi söyledim, yani iltifat olsun diye değil, o yüzden dinlersen senin için iyi olur :)

• sizin ayrılmanıza neden olanı ortadan kaldırın

yani erkek arkadaşın eski arkadaşından bahsetmeyecek sıkıntı olmayacak

0|0
    0|0
  • O treni kaçırmışsın be gülüm

0|0
    0|0
  • hayat kısa yakınlaşmayı dene uzaklamaya çalışma

0|0
    0|0
  • seviyor sanırım

0|0
    0|0
  • kavga olduysa soğuma olmuştur

1|0
    0|0
    • ılk konuştuğumuz zamanlar olmuştu daha 2 ay olmuştukonuşalı o ara damarıma bastı bende ona yüklendım 1 ay konuşmadık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...