Fitnes'a oruçta gidilirmi?

Fitnes'a oruçta gidilirmi? Fitnes'a oruçta gidilirmi?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme bence com faydasi olmaz. iftarda cok yeme 45 dk sonra git hem performans in artar gelince baya acikirsin abanirsin yemege sahurda bir daha yersin guzel olur. ben oyle yapiyorum. normalde basamadigim kiloyu iftardan sonra basiyorum. ama dikkat et miden siskin olmasin. saglicakla

0|0
    0|0
    • Yemekten hemen sonra gitmemek lazım , bir gittimde midem bir tuhaf oldu , başım döndü , anladım ki yemeği 2-3 saat önceden yiyeceksin. Otobüsle gittiğim için o kadar geç gidemem

• Karar senin istersen bugun git bir dene

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• Sahurda yediklerin sayesinde sabah kaltığında glikojen depoların dolu olacaktır. Zaman kaybetmeden gidip çalışabilirsin ama 50 kiloyla çalışıyorsan 20-30 kiloyla çalışmanı tavsiye ederim. Hemen iftar öncesi çalışanlar da var ama ben onu tavsiye etmiyorum. Oldukça zorlanırsın ve kan şekerin düşeceğinden tehlike yaratabilir.

0|0
    0|0
  • Zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • Çok susarsın hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • kas yakarsın vücuttan başka bişey değil

0|0
    0|0
    • antrenman sırasında kaslarını yıkıma uğratırsın eğer onları doğru besinlerle desteklemezsen yıktığın şekliyle kalır yani küçülmüş olur, kaslar antrenman yapınca büyümez antrenmandan sonra beslenince büyür

• @Intractable34

Bu beslenme işi... Zaten sabah öğle akşam doyana kadar yiyorum. Akşam yemekten 2 saat sonra gidiyorum. Eve dönünce de meyve yiyorum saat 22:00 gibi. Ancak bu kadar beslenebiliyorum

• eger zor olmuyorsa git kardesim

0|0
    0|0
  • gidlmez bence

0|0
    0|0
  • Çok şükür bayram yakın. Şimdi kendini zorlama

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0