1 yıllık ilişkiniz oldu mu? Sevgililik yıldönümünüzde ne yaptınız veye ne yapsam daha hoş olur dediniz?

Veya tavsiyelerinizi bekliyorum,Benim ilişkim de 1 yıllık olmak üzere de :)

Akşam yemeği mi,hediye falan mı,ya da sürpriz falan mı hı ? :D

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• malesef olmadı. Ama imkanı varsa akşam yemeğini kendin yap. Evde ikiniz kendi yaptığın yemekler sohbet muhabbet hediye cart curt falan. Bana yapılsa mutlu olurdum (: kız arkadaşını bilemem. Ve kıskandıııımmmmm :D :D :D

0|1
    0|0
    • Ben bir günlüğüne evde beraber film izlemeyi planlamıştım,battaniye altında falan,sıcak bir şeyler de içeriz :D ama bu daha farklı bir şey olmalı sanki :DD

• tamam teşekkürler,ah kızlar :D

• en iyi için ben teşekkür ederim (:

Kızlar Ne Diyor 2

• En uzun ilişkim 2 yıl sürdü bu 2 yıl sürecinde hiç bişey yapmadım herşey sıradan dı arkadaşlıktan farkımız yoktu sürprizlermiş hediyelermiş vs vs sıkıcıydı bana daha doğrusu pekte onunla ilgilenmediğim için sıkıcıydı bana..

0|0
    0|0
  • arabayla evinden aldırıp yemege cıkarmış sonrasında da evde romantik suprizler yapmıştım. özel şeyler olduğu için yazmıyorum. hayalgücünü kullanarak sevgilini mutlu edebilirsin sonuçta onu en iyi sen tanırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel bi akşam yemeğine çıkar ve çok ta pahalı olmasına gerek yok bir hediye al..

0|1
    0|0
  • iphone 5 al en az 1 yıl daha senindir

0|0
    0|0
  • Yıldönümü ney laaan

0|0
    0|0
Yükleniyor...