Evde Spor Yapanlar Var Mı?

Yaklaşık 1 senedir spor salonuna gitmiyorum. Koşu bandı, pilates seti ve dambıllarla evde çalışıyorum. Pilates ve ağırlık çalışmayı seviyorum ama koşu bandından inanılmaz sıkıldım artık, evde spor yapanlar bunların dışında neler yapıyorsunuz?

Bisiklet ya da eliptik bisiklet düşünüyorum ama evim o kadar küçük ki nereye sığdırırım bilemiyorum :) en fazla birini alabilirim, bu durumda öneriniz hangisi olur? İnternetten çok baktım, göremedim ama acaba iki özelliği de taşıyan bir bisiklet var mıdır? :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende evde yapıyorum sporu dumbellarla ağırlık şınav mekik barfix squad plank hareketlerini yapıyorum. İrileşmekten ziyade fit bir vücuda sahibim :)

1|0
    0|0
    • squad, şınav tamam ama mekikte sıkıntı var benim, yarım mekik anca ama sayı olarak dişe dokunur değil tabi:)

• Zaten günümüzde hiç kimse doğru mekik çekmiyor. Vücudun gövde kısmını olduğu gibi kaldırmak amelelik omurgana zarar verirsin. Ama göğsünü kaldırıp indirirsen karın bölgende ki yanmayı hissedebilirsin. Birde 2 3 çeşit mekik var ters mekik bildiğimiz mekik youtube da var araştır derim :) eig içinde teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece kadınlar için salonlar var :S Evde yapmak istiosan olabilir tabi... Program flan yapıp düzenli gitmek zor oluyo... Karın çalışmayı evde çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Evde yapma duymaktan bile sıkılıyor insan 😯

1|0
    0|0
  • İp atlıyorum barfiks çekiyorum evde anca bunlar oluyor.

1|0
    0|0
  • Mekik ve şinav çekiyorum

1|0
    0|0
  • Yatak sporu yaparım.

0|0
    0|0
  • Mekik. sınav

1|0
    0|0
  • ben fıtness yaparım