Arkadaşlar squat kilo verdiriyor mu?

Squat işe yarıyor mu kilo vermede? Ben pilates yapıyordum öğrendim ki sadece sıkılaştırıyormuş ve bende biraz yağ var yağlarla beraber sıkılaşmak istemiyorum. Squat işe yarar mı mesela? Ya da pilates gibi aynı etkiyi mi verir? Ya da pilates kilo verdiriyor mu?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Her hareket kasları çalıştırır ve yağ yakımını sağlar. Plates , squat gibi şeyler belli bölgelerdeki yağları yakıp kilo vermeyi hızlandırabilir fakat bunların yanında asıl olarak beslenmeye dikkat edilmeli. Diyet yemek yememek değildir. En çok tavsiye edilen diyetlerden biri yemek ye ama kilo aldıran şeyleri bırak. Sebze yemeğini ye ama yemekten sonra çikolata yeme 1 dilim ekmek ye ikincisini yeme. Kilo aldıran şeyleri bırak yani. Onun dışında bu beslenmeden sonra hareket yardımıyla da daha hızlı sıkı olunur ve yağ yakımı hızlanır

BAŞARILAR :))

0|0
    0|0
    • Ben bir aydır ölüm diyetine girdim sağlıklı ama çikolata Sıfır ekmek Sıfır 3 beyaz Sıfır ama arada yiyince kendimi suçlu hissediyorum yani hepsi Boşa gitmiş gibi hissediyorum bir dilim kekle ödüllendirelim diyorum sonra sanki bir dünya yemişim gibi hissediyorum kötü bir şey :D ama Yaptığım diyetle çok verdim baya şimdi plates Yaptım 3-4 gün boyunca çok Göbek gitti de bacak kısmı sıkıntı :D neler önerirsiniz? Bu arada yorumun için çok teşekkürler :)

• Benim en sevdiğim ebru şallı 2 hafrada 2 beden incelme. Yeni başlayanlar cd nin yarısını yapsın bir anda sporu yapınca sonra yarın tuvalete bile gidemiyosun. Ama sanırım sen önceden de spor yaptığın için sana iyi gelicek. Neyse yanii onu öneririm :))

• 2 seans yeni başlayanlar Yaptım sıkıldım sonra 2 hafta 2beden Yaptım. Çok zorladım galiba :D Eğilip kalkamıyordum bacak kaslarımı o kadar zorlamışım ki :D işte aptım geçti yeniden başlayacağım :D

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

• Sikilastirir

1|0
    0|0
  • Pilates çok güzel kilo verdiriyor kesinlikle, kardiyo gibi değil, kardiyo sadece sıkılaştırıyor, pilates hem şekle sokuyor hem kilo verdiriyor sıkılaştırıyor

0|0
    0|0
    • Yani pilates yaparak baya kilo veririm değil mi evde çok alet var hepsinden 3-4 gün Yaptım bir inceldim ama bacağım çok incelmedi. oraya çalışsam kaslı değil de Zayıf olur muyum

• Çok teşekkür ederim :)

• Ne demek 😊

• Verdirmiyor. Şişko :P

0|0
    0|0
  • Pilates kilo verdiriyor

0|0
    0|0
    • Emin misin herkes Yazmış sadece sıkılaşırsın falan

• Ben uzun süredir plates yapıyorum. Yürüyüş de yapmak grrek ayrıca ama. Plates sayesinde sıkı ve kıvrıllı hatların olur. Kadınsal hatları başka bir spoe türüyle kavuşmak zor zaten kii.

• Yürüyüş sevmiyorum ya :(

Yükleniyor...