Aranıza yeni katıldım, KizlarSoruyor.com'u biraz anlatır mısınız?

Merhaba, yeni katıldım aranıza okuduğum tüm yorumlar ve sorular reel hayatı kapsıyo ve gerçekten olgun insanların mantıklı yorumlarını görüyorumm nedir nasıldırr biraz anlatırmısınız hem tanışmış oluruzz :))

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle hg kardeş evet gözlemin dogru hayatta karsılasılan durumlar yukarda kategorilenmis durumda ve istedigin kategoriden soru sorabiliyorsn ancak senin bazı kategorilerde soru sorabilmen icin level 3 olman gerekiyor level atlıyana kadar flörtte soru sor cevapla ne kadar cok cevap verirsen o kadar hızlı level atlarsın soru sormakta puan kazandırıyor ve ayırca cevabın en iyi cevap secilmesi sana yine puan kazandırıyor arkadaslık siteleriyle karıstırıp uygunusz soru yazanlarda cıkıyor arada bura öyle biyer degil öyle bir soru da sayfada barındırlmıyor ve adminler tarafından kaldırılıyor kabaca özetlemeye calıstım tekrar hosgeldin

ENJOY!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• olgun insanların mantıklı yorumlarını görüyorsan, daha pek fazla dolaşmamışsın, şöyle bi bakmışsın ve ne tesadüf ki onlar denk gelmiş, çok azdır aslında :))

0|0
    0|0
  • Daha çok profil resmini seviyorum. Marilyn Monroe <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...