Ricardo Quaresma Beşiktaş 'ta?

Q7 Beşiktaş'a tekrar gelirmi sizce?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Q7 gelsin başka hiçbir şey istemem.. Sağda töre solda q7 iyi bir stoper ve forvette alırsak stadla birlikte düşünemiyorum takımı.. q7 ye laf söyleyenler gitsin masa tenisi izlesin.. adam rakip defansı resmen hallaç pamuğu gibi atıyor.. en kötü maçında hiçbirşey yapmasa 10 tane korner 10 tane frikik kazandırıyor.. gece hayatı yok, fernandes gibi kibirli değil.. ve Türkiyede sadece Beşiktaşta oynarım diyerekte adamlığını ortaya koymuştur.. Birçok maç hatırlıyorum tüm takım yatarken tek başına mücadele verdiği.. onu izlemek büyük zevkti inşallah döner inşallah..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynısını bende sordum :D gelmesini isterim ama fiko neler yaptı kovmaktan beter etti Q7 geri gelmek ister mi bilemem basına güvenemiyorum geri gelmek istese bile kaç parya gelicek geldiğinde eskisi gibi maç seçicek mi önünde hangi forvet oynayacak bunları merak ediyorum tabi öte yandan fiko stada yıldız getirmek istiyoruz demişti bu yüzden gelebilir belki çünkü taraftar sosyal medyada çok ısrar etti fenerde çok transfer yapınca altta kalmak istemiyor Gelirse şahane olur :D solda Q7 Sağda GT7 Sosa gitmezse çok iyi olur 1 yılllığına arjantine dönmek istiyormuş çünkü he birde 7 numarayı kim giyer acaba :D

0|0
    0|0
  • Haftaya netlesir

0|0
    0|0
  • Olabilir , yakışır da

0|0
    0|0
  • Gelme ihtimali yüksek, evet.

0|0
    0|0
  • Fiko tükürdüğünü mü yalayacak hani futbol kariyerini bitirecekti Quaresma nın

0|0
    0|1
  • keşke gelse ben izlemeyi seviyordum o adamı, gs liyim :)

0|0
    0|0
  • he hatta pele galtasaraya geldi geçenlerde

0|0
    0|0
  • Hayaller Van Persie hayatlar tam tersie

0|0
    0|0
  • Gelmesin

0|0
    0|0
  • gelır