Arkadaşlar neden bazı insanlar kiloya takmış durumdalar? Dalga geçiliyor neden kilolular dışanyor bir açıklayın?

Mesela erkeklerin çoğu tutturmuş oyundan 10 kilo az olacan diye. Çok biliyosunuz. Ben sporcuyum 1.64 boyum var şu an 58 - 60 arası gösterdiğim kilo daha az. Bilinçsiz yorumlar yapıyolar 54 kilo olunca vücudum bunu kaldıramıyor çünkü bu yağ kas oranıyla alakalı. İdeal kiloyu çok bilenler varya burada bilmişlik taslıyorlar. Kışın da 63 kilo oluyorum. Ya sizene kardeşim kilolu değilim ki ne yorum yapıyorsunuz a m k. (Bu arada lisanslı karete branşım)
Arkadaşlar neden bazı insanlar kiloya takmış durumdalar? Dalga geçiliyor neden kilolular dışanyor bir açıklayın ?

Güncellemeler:
B o k B o k insanlar bana değil de işte hafif kilolu olan arkadaşlarıma yorum yapıyorlar. Arada bana da yapanlar oluyor ama sonu dayağa kadar ulaşabiliyor :D. arkadaşım 80 90 olsa neyse ulan sağlıklıysan takmıycaksın. Kız perişan oluyo üzülüyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence şişkoları öldürürsek sıkıntı ortadan kalkar.

0|0
    0|0
    • ben de zayıflardan midem bulanıyo

• Hava sıcak napalm.

• dondurma dicem ama sağlıklı yağ değil. Kasa iyi gelmiyor :/ sen ye sen sporcu değilsin

Erkekler Ne Diyor 5

• Halinden mumnunsan sorun yok 😊

1|0
    0|0
  • Bende bir tane dövüş sporu ile uğraşıyordum 18 yaşındayım sırf 83 kiloyum diye maça çıkamayınca vücut geliştirmeye başladım.

1|0
    0|0
  • sakin ol takma insanları bu kadar.

0|0
    0|0
    • Ben değil kız arkadaşım. Bayağı yakınız. Kız güzel farkında değil mal mal insanlara takıyor abi ben de merak ettim neden böyleler diye

• Çocukluktan kalma sanırım. şu an kilolu da değil yani kanlı canlı. Zaten iltifat alıyor ama beynini kitlemiş

• Anladım üzüldüm ya zor bir durum insanın vücuduyla barışık olmaması. İnsanlar keşke bir şey söylediklerinde karşı tarafın içinde nasıl fırtınalar kopartacaklarını görseler

• Bu çok yeme işini proteini çok şeyleri takip etmek ayarlamak kalori hesaplamak çok zor geliyo bana. Evde ne yapılırsa yiyorum. Genelde proteinli karbonhidratlı şeyler oluyo, fazla yiycem diye kendimi de zorlamıycam artık... Spor güzel...

0|0
    0|0
    • Sporcu besinlere dikkat etmek zorunda işte. Hele bir de antrenörsen eğittiğin kişilere örnek olman lazım

• Valla ben kilolu kızları daha çok seviyorum senin 75 kiloluk halini mesala

0|0
    0|0
    • Hiç o kadar olamam kurallar var kilo katagorisi var yarışlarda onlara özel kilo alıp veriyoz

Kızlar Ne Diyor 3

• biri kilonuzla ilgili yorum yaparsa onlarıda yiyin :D hayat felsefem :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın ben 172 yim 62 kilo olunca iskeletten farkim olmuyor yuzumdeki kemikler bile belli oluyor gözlerim çöküyor 68 kiloyum 65 olsam daha iyi olucak ama bu halimde sisman degil kanlı canlı insanım yani en azından kemikli halimden cok daha iyi

0|0
    0|0
    • gayet güzel imrenilecek tipin var

• Şalgam içsinler

0|0
    0|0
    • Yav hehe

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😏

Yükleniyor...