Kapat

:D Arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz benim düşündüğüm konu da?

Arda TURAN diyorum transfer oldu ama 6 ay oynayamıyacak acaba temizlik felan mı yaptırırlar yoksa eski mesleği olan top toplayıcılık felan mı yapar ne yapacak bu adam

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana bisey diyeyim şu an ardanın kazandığı parayı hiçbir ünlü kazanamıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok komiksin harcaniyosun burada

0|0
    0|0
  • hhahahah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ağır olmuş bu yorum

0|0
    0|0
  • Barcelonanın transfer yasağı olduğu için oynayamayacak, kendisinin performasıyla alakası yok. 41 Milyon € ödendi Arda için top mu toplatacaklar? Bir Beşiktaşlıyım, şu hayatta gördüğüm en iğrenç en çirkef en sahtekar takım Galatasaraydır, ama bu durumun salatasarayla alakası yok, Arda gurur duyulması gereken bir futbolcu. Kimse Galatasarayı konusmuyor, hangi mahalleden geldiğini konuşuyorlar ;)

0|0
    0|0
  • Bence Futbolcuların Formalarını Yıkatırlar.. :D

0|0
    0|0
  • Antranman.. messiyle tanışır yemeğe falan gider. Inıestadan bir şeyler kapar. Sisteme adepte olur. Teknik direktörden bir şeyler alır... vs...

0|0
    0|0
  • Arda TURAN işini bilir :)

0|0
    0|0
  • Antrenman yapacak maasıni alacak nolcak başka 😉

0|0
    0|0
    • bende Galatasaray'lıyım belki senden daha çok sadece şamata olsun istedim :D @varyans

• kişisel meseleleri benim yoruma taşıma kardeşim :D kız istemiyo demekki @varyans :D

• Ulen gurur duyman gerekirken daşak geçiyon ben senin kalıbını ya defol git burdan

0|0
    0|0
    • Gurur duymadığımı kim söylemiş Fanatik Galatasaraylıyım emin ol sadece gırgır olsun diye

Yükleniyor...